Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha túl szép, hogy igaz legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túl szép, hogy igaz legyen akkor az valószinűleg nem igaz, nem?

Figyelt kérdés
Van egy matchem tinderről, és irreálisan jó nő hozzám képest, így képek alapján. Már átmentünk másik platformra , de még nem találkoztunk. Eléggé érdeklődő és sok a közös pont. Elég lehet ennyi? Én olyan 10/5-6 os ffinak tartom magam, ő simán 10/8-9.

2022. okt. 8. 10:45
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy elég lehet. Mi nők inkább a belsőre megyünk, nem a külsőre (akármilyen hihetetlen :D). Régen én is bombanő voltam és simán belezúgtam nem túl szép férfiakba, ha intelligensek, kedvesek és jólelkűek voltak. :)
2022. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy elég lehet ennyi. Próbálj meg ne azon kattogni, hogy most szerinted ő irreálisan jó hozzád. Beszélgettek, jól elvagytok, sok a közös pont, ez már jó jel, szóval ezen a ponton fölösleges ilyeneken gondolni, mert na, látod, hiába gondolod, hogy ő túl jó hozzád, akkor is beszélgettek és jól megvagytok. Én úgy gondolom, hogyha nem érdekelnéd, akkor nem kezdtetek volna el más platformon beszélgetni, illetve nem tudom mióta tart, de ha nem érdekelnéd, akkor nem jutottak volna el idáig szerintem, valószínűleg az elején elhalt volna a dolog.
2022. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ha értelmes a nö, akkor jobbban számít neki, amit írss, meg amiröl tudtok beszélgetni, mint a kinézet.

AZ csak az incelek fejében van, hogy minden nönek Mr. Univerzum kinézetü férfiak kellenek, több milliárdos vagyonnal.


Egyébként rengeteg 10/10-es nönek vannak gátlásai a kinézete miatt, a legtöbb nö nem szereti, ha egy mellméretre vagy egy szép arcra/jó alakra redukálják öket, ezért problémásnak érzik az ismerkedést.

2022. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
69%
A 3as jól írja. :D
2022. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
65%

ott a pont hármaskánál.



Ettől függetlenül érdemes elmenni egy randira, mert létezik kivétel, csak általában azt nem te, meg nem én találjuk meg. :)

2022. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
62%
Azt értem, hogy a csalódottságai elől minden férfi abba az illúzióba menekül, hogy a nőknek csak a pénz a fontos, de attól ez még nem így van.
2022. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
76%

Lehet igaz, de kicsi az esélye, viszont ha elszalasztod, akkor lehet egy jó lehetőséget hagytál ki.


Adnék neki egy esélyt azért.

2022. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
62%
#8 Jól írták. Nem az összes nőnek. De a nők nagy részének a legfontosabb szempontok közt van. Ők persze próbálják tagadni.
2022. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Ezt a pénzes vonalat elengedhetjük. Viszonylag jól kereső munkám van, egyetem után. A lány is egy jól fizető szakot tanul egyetemen és nem állnak rosszul anyagilag. 4-5 évvel idősebb vagyok, azt még nem mondtam.
2022. okt. 8. 12:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!