Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez akadályozó tényező egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akadályozó tényező egy kapcsolat kialakulásál?

Figyelt kérdés

Elsősorban nők válaszát várom a következőkről:


Jelenleg 29 éves férfiként szuleimnél élek, egy külön bejáratú két szobás, tetőtéri lakásban. Magamnak vásárolok, illetve felújítattam ezt a fenti lakást. Bár a szülők közel vannak, de nem avatkoznak bele hogy mire költöm a pénzem, ergo önállóan élek. Már egy lakást kinéztem, bár egyelőre bérlésre, nem biztos hogy meg tudom e venni.


Szóval a kérdés az ,hogy egy kapcsolat kialakulásál ez negatív tényező, hogy szüleim felett de külön élek tőlük? (Kertes házban)

Eddig nem volt tőkém a költözéshez.


Szerintetek egy normális nő, akivel még nem találkoztam sajnos, ez számít neki ?



2022. okt. 5. 07:27
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
88%
A párom 29 volt, és a szüleinél élt, mikor összejöttünk. Nekem nem lenne akadály, amennyiben szándékozol elköltözni. Nem érdekes, mennyire vagy külön, a közös épület az közös.
2022. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
81%
Elvileg nem zavarna, ha hajlandó költözni záros határidőn belül. De mivel a tapasztalat az, hogy ez kb soha nem következik be, inkább bele se megyek egy ilyen kapcsolatba. Felesleges időpazarlás
2022. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
24%
Felig off topic, de ha oreg es beteg szulei lennenek, akkor is ugyan ilyen rossz szemmel neznetek ra?
2022. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nem jelentene problémát.
2022. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
61%
A kérdező is úgy fogalmazott hogy nem igazán hajlandó költözni, mert rendes szülők, meg minek is pazaroljon pénzt bérlésre
2022. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
41%

Akkor összefoglalom annak aki nem érti.

A kérdezőnek van egy saját önálló lakrésze a szülei telkén illetve azok házán a tetőtérben. Véleménye szerint feltalálta a spanyolviaszt mert így nem fizet albérletet és a kedves szülei amúgy sem szólnak bele semmibe. Személyes sértésnek veszi, hogy ezt a dolgot egyetlen normális nő sem tolerálja és nem akar senki anyósékkal egy portán élni.

A kérdező NEM AKAR költözni sehová mert neki ÍGY KÉNYELMES.

Ergo egy olyan nőt keres aki elviseli hogy anyóska felkiabál hogy "gyertek le enni" hiába főzött a barátnő is.

Anyóska ha még nem is mondja, de tud minden lépésről, véleménye van.

Ezt hiába tagadjuk. Egyetlen normális nő sem akar így élni az anyós mellett (felett) hiába különbejáratú a dolog. Anyuci pici fia ezt nehezményezi és értetelenkedik.

2022. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
39%

Az ismerőseim legnagyobb része így él. Legtöbben kapcsolatban is.

Manapság az átlag felett keresőknek is csak álom egy saját ház.

2022. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
77%

Felig off topic, de ha oreg es beteg szulei lennenek, akkor is ugyan ilyen rossz szemmel neznetek ra?

Sokkal rosszabb. Onnantól ingyen ápolónő is lehetnék mondjuk a következő 10 évben. Utána a kérdező megörökli a házat (amihez nekem semmi közöm sem lesz). Inkább ezt a 10 évet olyan kapcsolatba fektetem ahol mindketten gyarapodhatunk. Közös lakás (akár közös hitellel). Ahol én is egyenrangú partner vagyok, nem csak egy tartozék.

2022. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező legutóbbi válaszod alapján , legközelebb nehogy beírj hogy mekkora király vagy hogy így élsz.


Vannak nők akiknek nem jön be , pont.


de kerülhetsz olyan helyzetbe, ami ezt felülírhatja

2022. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
89%

#28

Húú...bizony bizony...És akkor még ott vannak a piszkos anyagiak is. Nagyon igazad van.

2022. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!