Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez akadályozó tényező egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akadályozó tényező egy kapcsolat kialakulásál?

Figyelt kérdés

Elsősorban nők válaszát várom a következőkről:


Jelenleg 29 éves férfiként szuleimnél élek, egy külön bejáratú két szobás, tetőtéri lakásban. Magamnak vásárolok, illetve felújítattam ezt a fenti lakást. Bár a szülők közel vannak, de nem avatkoznak bele hogy mire költöm a pénzem, ergo önállóan élek. Már egy lakást kinéztem, bár egyelőre bérlésre, nem biztos hogy meg tudom e venni.


Szóval a kérdés az ,hogy egy kapcsolat kialakulásál ez negatív tényező, hogy szüleim felett de külön élek tőlük? (Kertes házban)

Eddig nem volt tőkém a költözéshez.


Szerintetek egy normális nő, akivel még nem találkoztam sajnos, ez számít neki ?



2022. okt. 5. 07:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
78%

Igen az.

A tapasztalat az hogy nem hajlandó az ilyen férfi az albérletre, ez meg azzal jár hogy a férfi anyja kikezdi a fia párját mikor egy fedél alatt élnek.

Legtöbb nő irtozik az ilyesmitől, joggal

2022. okt. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Nem élek egy fedél alatt a szüleimmel.
2022. okt. 5. 07:41
 3/51 anonim ***** válasza:
77%

Azt írtad, a tetőtéri lakásban élsz. Tehát, gyanítom, a szüleid felett, hacsak nincs két ház a telken.

Engem nem zavar, ha egy férfi albérletben és nem saját házban el. De az igen, hogy otthon a szüleivel. Akkor is, ha nem egy légtérben, de attól meg ott vannak a környezetedben.


24N

2022. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Voltaképpen igen, két külön ház a telken, mint mondtam külön bejáratú. Nem kell és nem is lehet szüleimen keresztül bejutnom a lakásba. Teljesen különálló.
2022. okt. 5. 07:51
 5/51 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem jelentene problémát

Aztán majd kiderülne mennyire avatkoznak bele a szülők a kapcsolatba stb

De alapjáraton így hogy külön lakrészed van szerintem teljesen vállalható.

29/N

2022. okt. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
93%

Van az a mondás, hogy az egészséges távolság a szülőktől ott kezdődik, ahova már nem lehet papucsban átugrani egymáshoz.

Amúgy értem, hogy arra gondolsz, hogy önálló életvitelt folytatsz, ez alap. A baj az, hogy a nők attól félhetnek, hogy az anyós bármikor átugorhat papucsban is, és belekotyog az életükbe.

Igazából a kérdés az, te mennyire élsz önálló életet, mennyire hagyod, hogy beleszóljanak és valódi szándék-e részedről az elköltözés.

2022. okt. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
69%

Hiába vagy külön, mégis anyádékkal vagy egy házban. Amit egy normális nő nem fog tolerálni.

Senki nem akar köntösben papucsban reggelente jópofizni az anyósnak ha összefut vele. Lehet hogy neked így baromi kényelmes, de senki nem fogja ezt szeretni. Ha másért nem akkor azért mert anyós minden lépésről tudni fog hiába nem vagytok egy fedél alatt.

Látja ki jön-megy és mikor.

2022. okt. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
76%
Probléma...Én anno nemcsak anyóstól, de szülőktől is távol szerettem volna kerülni. Éppen csak annyira, hogy ne tudjanak csak úgy váratlanul átugrani :)
2022. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm és várom a további véleményeket. Ezért szeretem, hogy különbözőek az emberek. Bár a saját véleményem az, hogy mivel rendes szüleim vannak és tisztelik a magánszférámat ez nem jelenthet gondot egy lánynak. Teljesen önállóan élek, nem szorulok a szüleim segítségére, inkább én segítek nekik, lakbért fizetek. Persze tervben van a költözés, de az még bizonytalan mert árajánlat még nincsen. Meg persze kissé elgondolkodtató, hogy miért fizessek 90k+rezsit azért hogy talán hangoskodó szomszédok mellett lakjam és rosszabb körülmények közt, mert azt a lakást még fel kell újítani, ami min. 5 millió plusz költség.
2022. okt. 5. 08:10
 10/51 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a Ti szüleitek kotnyelesek és nem hagytak titeket érvényesülni, ez nem azt jelenti hogy másnak is ilyenek a körülmények, azért meredek általánosítani.
2022. okt. 5. 08:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!