Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez akadályozó tényező egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akadályozó tényező egy kapcsolat kialakulásál?

Figyelt kérdés

Elsősorban nők válaszát várom a következőkről:


Jelenleg 29 éves férfiként szuleimnél élek, egy külön bejáratú két szobás, tetőtéri lakásban. Magamnak vásárolok, illetve felújítattam ezt a fenti lakást. Bár a szülők közel vannak, de nem avatkoznak bele hogy mire költöm a pénzem, ergo önállóan élek. Már egy lakást kinéztem, bár egyelőre bérlésre, nem biztos hogy meg tudom e venni.


Szóval a kérdés az ,hogy egy kapcsolat kialakulásál ez negatív tényező, hogy szüleim felett de külön élek tőlük? (Kertes házban)

Eddig nem volt tőkém a költözéshez.


Szerintetek egy normális nő, akivel még nem találkoztam sajnos, ez számít neki ?



2022. okt. 5. 07:27
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
66%

Miért vagy felháborodva? Véleményeket kértél és kaptál.

Látod van akit nem zavar hogy anyóska minden lépéséről tud a telken belül, és van aki hallani sem akar róla.

Szóval mi a gondod? Hogy nem kezdett el mindenki ódákat zengeni hogy "ó de jó ez így pont megfelelő stb"

Nyugodj már le anyuci kedvence.

2022. okt. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
84%

A környezetemben a tapasztalat hogy a férfi anyja mindig neki áll a nőnek, sokszor még az egy utca vagy ugyanaz a város/falu is problémát jelent.

Annyira bántoak tudnak lenni, az anyuci pici fia észre sem veszi.

2022. okt. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
82%

A másik hogy a költözés be van igérve de sosem valosul meg mert a férfinak mindig van vmi kifogása és persze kényelmesebb maradni neki az anyja közelségében "mennyit megtudok sporolni, nem fogom mások zsebét tömködni"

Végül jó lesz majd anyu apu háza várjuk ki amig megörököljük stb


Közbe anyos csipős megjegyzéseket a nőre, rendetlen udvar, miért nem főz a fiunak, vagy hogy nézett ki stb

2022. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
85%

"saját véleményem az, hogy mivel rendes szüleim vannak és tisztelik a magánszférámat ez nem jelenthet gondot egy lánynak"


Ezzel el is árultad magad és ezáltál a válaszolóknak van igazuk, hogy te elköltözni nem akarsz.

2022. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
84%

"miért fizessek 90k+rezsit azért hogy talán hangoskodó szomszédok mellett lakjam és rosszabb körülmények közt, mert azt a lakást még fel kell újítani, ami min. 5 millió plusz költség."



Bla bla bla bla bla.........

2022. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
90%

Értem a kérdező indokait, viszont...

Sosem tudni, milyen szituációkat hoz az élet. A legtoleránsabb szülő is boríthatja az elveit és a legönállóbb "gyermek" is bevonhatja olykor a szülőt a gondjaiba.

Nomármost', közel sem mindegy, hogy a szomszéd ablakból nézi végig apu és anyu a párkapcsolati problémáitokat vagy tíz utcával odébbról.


Arról nem is szólva, hogy nem tudhatod előre, mennyire jönnek majd ki hosszabb távon a pároddal...csak nehogy ők legyenek a fő problémaforrás köztetek.

2022. okt. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te úgy akarsz nőt a lakásodba, mint egy bútordarabot. Egy lakberendezési tárgyat. Fel van újítva a kégli, apu-anyu örül, hogy néha el is jársz pénzt keresni és be tudsz magadnak vásárolni. Már csak egy nő hiányzik, így teljes a képlet. Fél lábbal azért mégiscsak a szüleiddel élsz, valljuk be. Működhet, nem zárom ki a lehetőségét, csak kicsit bugyután hangzik ez a "nem avatkoznak bele, mire költöm a pénzem" - mintha ez valami nagy vívmány lenne ennyi évesen. Szerintem itt nem is csak az egymás mellett élés zavaró, hanem ezek az elejtett félmondatok, amelyek arra engednek következtetni, hogy még nem vagy egészen önálló. Van egyfajta képmutatás is abban, ahogy a kommentelők kizárják még a lehetőséget is - meglepődnének, mennyien élnek ilyen félig közös háztartásban, és ezek egy része, igen, működik. Egy része nem, de ez más kérdés.
2022. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
92%

17...

Persze, élnek sokan így, de tegyük hozzá azt is, hogy sokaknál ez csak (főleg anyagi) kényszer.

2022. okt. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó igen "müködik" értsd hogy a nő rengeteget tűr az anyósnak
2022. okt. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
66%
18. Én sem támogatom az együttélést, félreértés ne essék. Tudok olyanokról, akiknél ez működik. Persze nem látok bele, csak benyomások alapján tudom megítélni, úgyhogy ez sem egy mindenható érvelés, és persze vannak anyagi tényezők is, ezzel egyetértek. Gondolom a kérdező esetében az is közrejátszik, hogy egy csomót belefektetett a lakásrészbe, és most menjen albérletbe? Tökre megértem, hogy ennek így semmi értelme nem volna. Amúgy nem leszólni akartam, mert az becsülendő, hogy valaki képes életben tartani magát, sőt volt pénze felújításra, ez azért nem kis dolog, csak be kell látnia, hogy a nők döntő többsége szívni fogja a fogát, ha megtudja, hogy a szomszéd lakrészből átdörömbölhetnek anyósék.
2022. okt. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!