Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit letiltok olyan szánalomra nő a szememben az miatt hogy picsogva elfogadja inkabb az elutasítást es nem tesz semmit. Le kéne ezt magamban küzdeni, vagy jo ez így?

Figyelt kérdés

Előzmények:

Eddig domináns barátaim voltak csak. Akikkel ha nem akarok találkozni is, de akkor is eljöttek, megkerestek, vagy ha tiltom, még a munkahelyemre is bejönnek akkor.

Akik úgy küzdenek harcolnak tesznek.


Ezek utan mikor olyanokkal ismerkedem, akik hogy ha letiltom akkor sebnyalogatva picsogva tudomásul veszik és kész, valójában ez is kozrejatszik abban hogy valakit megutálok és képtelen vagyok ilyenekkel kapcsolatra! Ez azért nagy probléma mert a pasik 99%-a az aki nem küzd, nem tesz semmit, es a nőkre hagyja az irányítást dominanciát.

Annyira egy tutyimutyi mulya senkiknek látom őket ilyenkor, hogy kialakul bennem valamiféle undor is így a pasik 99%-a felé.. ami így gáz.


Gyülölöm valahogy a mulyákat, vagy akiknek nem számitok nem vagyok fontos, nem iranyítanak nem dominalnak nincs bennük akarom érzés! Hanem az van hogy "elutasitott? akkor jovanaz."


Egyedül halok meg?



#mulyák #tehetetlenek
2022. szept. 10. 11:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy ilyen troll kérdés káros is lehet. Mi van ha valaki ezt olvasva kezdi el zaklatni a kiszemeltjét, mert itt azt olvasta, hogy a tiltás csak egy teszt, hogy mennyire akarja a férfi a nőt.


Én ha valakit letiltok, ami nagyon ritkán fordul elő, és erre eljön a munkahelyemre csak úgy mikor ezerszer elmondtam, hogy nem érdekel, akkor rendőrt hívnék.

2022. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
En NŐ vagyok. Es alig van manapság FÉRFI.
2022. szept. 10. 13:33
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szerintem is troll, de a valóságban tényleg vannak nők, akik így gondolkodnak.
2022. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Aki nem tesz bele semmit attol mit akarjon egy nő?
2022. szept. 10. 13:45
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Először is, reméljük, hogy igen, egyedül halsz meg, mert egy nárcisztikus kis p@csa vagy, aki naponta próbálja bizonygatni itt az oldalon, hogy felette áll a többi nőnek.

"Sebnyalogatva picsogva tudomásul veszik." Ezt csak te képzeled. A valóságban senki nem picsog, hanem ír a másik 30nőnek és keres köztük olyat, aki nem játszmázik.

2022. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Halj meg te egyedul. A te kivánsagod elvégre
2022. szept. 12. 09:31
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, mivel én nem vagyok társfüggő, mint te😉 F@sz nélkül is tudok boldog lenni.

#25

2022. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
84%

26

Barátom, jeleneg éppen te szűkítetted a potenciális partereidet a férfiak 1%-ára. Szerintem nem a 25-ös válaszoló fog egyedül meghalni, de te tudod.

2022. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
91%

#26! Amúgy, ha ez megnyugtat, szerintem te nem fogsz egyedül meghalni, ott lesz az aktuális bántalmazód is, aki épp agyonvert, vagy leszúrt. Az itteni ámokfutásodból már tudjuk, hogy neked épelméjű pasi nem jöhet szóba.

Ne haragudj, de azt egy óvodás is tudja, hogy a tiltás egyértelmű jele annak, hogy nem vagyok rád kíváncsi, nem akarok tovább ismerkedni veled. Aki ezek után nyomozgatni kezd a félismeretlen nő után, bemegy a munkahelyére, vagy felmegy a lakására, az zaklató, és mindent el lehet mondani róla, csak azt nem, hogy egészséges, normális ember. Te meg ilyenekre vágysz! Őszintén remélem, hogy megkapod. Én tényleg drukkolok neked.

#27

2022. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé gyagyàs egy nő lehetsz!
2022. szept. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!