Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresőzéshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőzéshez van valami javaslatotok egy szűz nőnek? (26/N)

Figyelt kérdés

A környezetemben sosem vettek komolyan, ha erre rákérdeztem. Puncs.hu és Elittárs, hátha lesz egy sugar daddym, mondták...

:(

Annyi mondvacsinált okkal fújták már le az ismerkedéseket, randikat más férfiak, hogy eléggé megrendült az önbizalmam.


Persze próbálok magamba nézni és ideálisabb nővé válni, de most már többszörösen nehezített a terep (pl: oltásellenesek, szubkultúra-ellenesek, akik olyan szinten megalázóan offoltak, hogy felfoghatatlan számomra).


Nem vagyok egy nagyon objektív típus valóban, de butának sem tartom magam (csak ami jobban érdekelne, annak nincs keletje, nem megoldható, stb., így egy álmodozó vagyok inkább). Olyan partnerre vágynék, aki nem sértődik meg azon, ha énvédelmi okokból nem nézegetem naponta az aktuális híreket, de hetente azért átrágom a témákat, csak egyedül ez is nehéz érzelmileg.


Depresszióval kezelnek amúgy, ha hagynak talán túl sokat is beszélek. 26/N



2022. szept. 8. 02:31
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
95%

"Internetes társkeresőzéshez van valami javaslatotok egy szűz nőnek?"


Kerüld el az internetes tárkeresöket televan perverzzel incellel meg ilyes fajta katasztrofális emberekkel. Semmi értelme nincs.

Normális emberek nem online ismerkednek.

2022. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

36-os vagyok


#40

Mondjuk ebben pont igazad van.

2022. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
42-es, alapvetően igazad van, de van aki nem tud máshol ismerkedni. Én például ott ismertem meg a férjem, de sok ismerősöm így jött össze a párjával. Csak persze nem egyszerű. Semmiképp ne mondd, hogy szűz vagy.
2022. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!