Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresőzéshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőzéshez van valami javaslatotok egy szűz nőnek? (26/N)

Figyelt kérdés

A környezetemben sosem vettek komolyan, ha erre rákérdeztem. Puncs.hu és Elittárs, hátha lesz egy sugar daddym, mondták...

:(

Annyi mondvacsinált okkal fújták már le az ismerkedéseket, randikat más férfiak, hogy eléggé megrendült az önbizalmam.


Persze próbálok magamba nézni és ideálisabb nővé válni, de most már többszörösen nehezített a terep (pl: oltásellenesek, szubkultúra-ellenesek, akik olyan szinten megalázóan offoltak, hogy felfoghatatlan számomra).


Nem vagyok egy nagyon objektív típus valóban, de butának sem tartom magam (csak ami jobban érdekelne, annak nincs keletje, nem megoldható, stb., így egy álmodozó vagyok inkább). Olyan partnerre vágynék, aki nem sértődik meg azon, ha énvédelmi okokból nem nézegetem naponta az aktuális híreket, de hetente azért átrágom a témákat, csak egyedül ez is nehéz érzelmileg.


Depresszióval kezelnek amúgy, ha hagynak talán túl sokat is beszélek. 26/N



2022. szept. 8. 02:31
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk szűz nő nekem sem kéne.


35 vagyok, vannak igényeim egy kapcsolatban, amibe a szex is beletartozik, és nincs kedvem 1-2-x hónapot várni egy szűzlányra. :(

2022. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
81%
#31 Szerintem 1-2 hónap még akár bele is férhet adott esetben, bár nekem nem éppen úgy jött le, hogy a kérdező húzná az időt olyan sokáig...
2022. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 Mathus ***** válasza:
31%
#32: a kérdező nem nő, és nem 26 éves. irogassatok neki privátokat, meg küldjetek deréktól lefele meztelen képeket, ha kéri. jó szórakozást.
2022. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
90%

A #27-es válaszolónak igaza van, kb. mindenben egyetértek. A "vállalhatatlanul ronda" kifejezésnél felnevettem, de sajnos ez is nagyjából igaz. 😅


Akik azt írják, hogy a nőknek milyen könnyű pasit találni, kicsit gondolkodjanak már el. Azért nekünk is vannak igenyeink, és egy bizonyos szint alá nem adjuk. Egy átlagos kinézetű diplomás nő nem fog összeállni egy 8 általánost végzett Quasimodoval.


Ha túl jó a pasi - mármint kinézetre -, hozzánk képest "jobb kategória", az 100% csak dugni akar, vagy lehet párkapcsolat, de fűvel fával megcsal majd.


Szóval én is próbáltam belőni a saját szintemet, hogy kb. egy súlycsoportban játsszunk. Végül nem a neten keresztül ismerkedtem meg a párommal, hanem egy ismerős által.

2022. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
12%

#34!

Quasimódónak lehet több esze van mint egy diplomásnak, és lehet hogy jobban is néz ki. Aki jól néz ki az meg mind nőcsábász? Nem hinném. Akkor te ezzel azt írtad hogy amelyik nő jól néz ki az mind hűtlen?

2022. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

#35

Ez általában a kisugárzásból rögtön lejön. Az ilyen "hű de nagyon menő jó pali vagyok, BMW-vel pózolok, többet költök fodrászra, mint kajára" típusú pasik nekem taszítóak. A röptében a legyet is, és nem fog megállapodni egy szolidabb, átlagos kinézetű nő mellett.


Ugyanez a véleményem a hidrogénezett fejű, mindenét is kipakoló, agyonszilikonozott cicababákról is.


Ez a két típus egymáshoz való. Bocs, de nekem nem kell egy olyan pasi, aki ennyire ad a külsőségekre, mert annak általában ezek a legfontosabb dolgok, és felszínesek.


Nagyon kiforgatod a mondanivalómat. Egy átlagnál talán valamivel jobb kinézetű, diplomás nőként hagy döntsem már el én, hogy nem adom egy szint alá, és nem állok össze egy olyan pasival, aki egy mondatot nem bír leírni helyesen, vagy épp ronda, mint a bűn, vagy netalán mindkettő.


Magammal egy keliberű társat kerestem, ennyi az egész.

2022. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
66%
Nem rád,csak az irományodra irányult a válaszom. Te lemezes a melós, kétkezi munkásokat. Mivel diplomám van nekem is és szakmunkással kezdtem így mind a két oldalát nézem az éremnek, mindig az alpári, tahó, kókány melósok azok akik be szólogatnak az nőknek. Ezt ne feledd! Mindenkinek szíve joga azt tenni amit akar az életével, de nagyon sokan olyan magasra teszik a lécet hogy ő maga sem tudná azt fel érni. Nőkre értem mindezt.
2022. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne regisztrálj.
2022. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
#36-os, miért gondolod, hogy a szilikonozott cicababák és a BMW-s pózolós emberek lennének a csúcs? Szerintem az ilyenek átlag alattiak, pont azok miatt a dolgok miatt, amiért te sem akarsz tőlük semmit. Ez meg azt jelenti, hogy egyáltalán nem "túl jók" és ezért nem akarunk semmit az ilyenektől.
2022. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
93%
Igen, van: felejtse el, hacsak nem akar egy rakat stalkert összeszedni.
2022. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!