Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresőzéshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőzéshez van valami javaslatotok egy szűz nőnek? (26/N)

Figyelt kérdés

A környezetemben sosem vettek komolyan, ha erre rákérdeztem. Puncs.hu és Elittárs, hátha lesz egy sugar daddym, mondták...

:(

Annyi mondvacsinált okkal fújták már le az ismerkedéseket, randikat más férfiak, hogy eléggé megrendült az önbizalmam.


Persze próbálok magamba nézni és ideálisabb nővé válni, de most már többszörösen nehezített a terep (pl: oltásellenesek, szubkultúra-ellenesek, akik olyan szinten megalázóan offoltak, hogy felfoghatatlan számomra).


Nem vagyok egy nagyon objektív típus valóban, de butának sem tartom magam (csak ami jobban érdekelne, annak nincs keletje, nem megoldható, stb., így egy álmodozó vagyok inkább). Olyan partnerre vágynék, aki nem sértődik meg azon, ha énvédelmi okokból nem nézegetem naponta az aktuális híreket, de hetente azért átrágom a témákat, csak egyedül ez is nehéz érzelmileg.


Depresszióval kezelnek amúgy, ha hagynak talán túl sokat is beszélek. 26/N



2022. szept. 8. 02:31
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
61%

Legyél elérhető, együttműködő, tegyél bele te is a beszélgetésbe. Éreztesd, hogy valóban lehet valami, nem csak az idejüket rabolod.

Meg persze jó képek. A külső alapján választ mindenki. Ha valakivel matched van, és elérhető magatartást tanúsítasz, úgyis meg leszel... találva 😁

2022. szept. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
26%
Szakembert kellene felkeresni elsődlegesen .
2022. szept. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
11%

26 èves nőnek olyan tanácsokat adtok, amit egy max. 17 èvesnek adnék. Nevetsèges.

A 12-esnek abszolút igaza van.

2022. szept. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
59%

Mégis mi az isten f.szát kéne tanácsolni? 😂 Ha egy nő be akar pasizni, akkor be is fog. Mi leírtuk azon kevés buktatót, ami miatt ez mégse jöhet össze. De ha kirak néhány jó képet magáról, és aktívan hozzájárul a beszélgetésekhez meg az ismerkedéshez, akkor lesz hapsija. Ez ilyen egyszerű, csak ti bonyolítjátok túl. Mint ahogy azt is garantálom, hogyha egy 26 éves szűz nő elmegy egy szórakozóhelyre éjfélkor, 2-kor már nem lesz szűz.

Amúgy meg a kérdező ott tart, ahol egy max 17 éves. (Ha úgy teszünk, mintha tényleg az lenne,amit állít. )

Nem tudom mennyit látsz te a mai világból, de már az általános iskolás korú lányokat is b.sszák rendszeresen. Éljen a szabad modern világ.

2022. szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nem kell ki írni hangoztatni hogy szűz vagy, menjen minden a maga módján és amikor eljön az idő maximum akkor tájékoztatni partnert, és ha probléma neki hogy szűz vagy akkor enged el, már ez is egy szűrő, hogy van egy kisebb dolog, amire oda kell figyelni és probléma, akkor a jövőben vele kapcsolatban tudod hogy mire számíthatsz.
2022. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

13-nak annyiban igaza van, hogy én, a 26 éves nő esetében a magasabb érzelmi intelligenciával megáldott férfiaknak már inkább az a probléma, ha gyereket akarok. Mert rengeteg férfi nem.


Nehézség, ha ez a kérdés még nem szerepel az 5 éves tervben, de ez nem derül ki úgysem az elején, tapasztalat.


Nyilván ezt én sem vetném fel első körben, de rengetegen átvernek nőket a gyerek kérdéssel.


Az animénél fontosabb dolgok is érdekelnek. Voltam tematikus fórumokon, ott is csak olyanok írtak, akik a barátnőjüket csalták volna meg velem.:D


Szóval nem egyszerű.


Eddig karriert építettem. Fel kell készülni a csalódásra, mert rengetegen megalázónak érzik azt, ha előrébb vagyok ezen a téren (innen jött az elittárs ötlete). De el kéne fogadni, hogy később érnek a férfiak és a nők ha nem fizikai munkások, akkor kell a diploma.


Egy barátnőm szerint a Tinder nagy kihívás diplomásként. :(

2022. szept. 8. 07:59
 17/43 anonim ***** válasza:
0%

5


Nincs nőd, ugye? Nem is keszn

2022. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
66%

Akkor Kérdező, minek írtál ki kérdést, ha ennyire tudod, hogy mit kell csinálni? Szerintem te igazából nem is akarsz férfit magadnak, és gyártod itt a kifogásokat.

Értsétek már meg, hogy nőként ismerkedni nem kihívás! Nézz ki egy fokkal szebben Varga Irénnél (bár még őt is sokan megdugnák), és legyél elérhető. Menj társaságba, használj társkeresőt, találj szabadidős programot, tökmindegy. Csak legyél elérhető.

Innentől már csak annyi lesz a dolgod, hogy eljárj randizni, és járulj hozzá aktívan az ismerkedéshez.


Ha ezt nem csinálod meg, akkor tényleg nem is akarsz te ismerkedni.


És bármilyen hihetetlen: sok férfi akar gyereket. 25-35 között bőven vannak. Mert hát mégsem olyan jó dolog az utolsó évtizedeket magányosan leélni és egyedül dögleni meg.

2022. szept. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
0%

26 évesen még szűz vagy? Őszintén szólva ezt furcsálom. Személyiséged vajon milyen lehet hogy állítólag nincs párod, lehet ez miatt nincsen.

A másik pedig az, ha randira hivnálak, akkor kérdeznék szexuális kérdést is. Szűz vagy még ennyi idősen!!?? Itt a probléma.

2022. szept. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Inkább gátlásos, szorongó típus vagyok, nehezen engedem el magam.
2022. szept. 8. 08:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!