Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresőzéshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőzéshez van valami javaslatotok egy szűz nőnek? (26/N)

Figyelt kérdés

A környezetemben sosem vettek komolyan, ha erre rákérdeztem. Puncs.hu és Elittárs, hátha lesz egy sugar daddym, mondták...

:(

Annyi mondvacsinált okkal fújták már le az ismerkedéseket, randikat más férfiak, hogy eléggé megrendült az önbizalmam.


Persze próbálok magamba nézni és ideálisabb nővé válni, de most már többszörösen nehezített a terep (pl: oltásellenesek, szubkultúra-ellenesek, akik olyan szinten megalázóan offoltak, hogy felfoghatatlan számomra).


Nem vagyok egy nagyon objektív típus valóban, de butának sem tartom magam (csak ami jobban érdekelne, annak nincs keletje, nem megoldható, stb., így egy álmodozó vagyok inkább). Olyan partnerre vágynék, aki nem sértődik meg azon, ha énvédelmi okokból nem nézegetem naponta az aktuális híreket, de hetente azért átrágom a témákat, csak egyedül ez is nehéz érzelmileg.


Depresszióval kezelnek amúgy, ha hagynak talán túl sokat is beszélek. 26/N



2022. szept. 8. 02:31
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

És még mielőtt kapnám a következő kérdést, nem vagyok aszexuális egyáltalán. De nőként nem tudok lefeküdni olyan férfival, aki minimálisan sem tisztel (ergo csak a szex), vagy számomra elképzelhetetlen, hogy több legyen köztünk szexnél.


Lazább csajok ezen huszonpár éves korukra túljutnak, tudom.

2022. szept. 8. 08:37
 22/43 anonim ***** válasza:
0%

Jah, akkor ezért luxus válaszolni egy kulturált üzenetre is?

-.-

2022. szept. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Amúgy könnyen elcsevegek bárkivel, kivéve a 15-30 éves korosztályt. Nem nyitottak manapság a fiatalok, jó esetben egymással tudnak beszélgetni pl: tömegközlekedésen, de aki a telefonjában van, fülessel stb. Azzal nem beszélhetsz, mert nem tudsz. ;)


Utoljára 3 hónapja szólított le valaki, megnyerően laza stílusa volt, de nem találtam vonzónak, mint férfit, sajnos. Szentül hitte, hogy van párom, így ráhagytam.


Érzem, hogy ez így nagyon nem jó, de a férfiak még inkább úgy vannak vele, hogy nehezen megy az elköteleződés, ha nem találják elég vonzónak a párjukat, aki a ti megfogalmazàsotokban úgyis csak egy dugásra kellene első körben.


Én úgy vagyok ezzel, hogy lehetne ilyen is, de inkább nem áltatom magunkat, mert nem akarok csalódást okozni!

2022. szept. 8. 08:46
 24/43 A kérdező kommentje:
22-es ne haragudj, 6 privátot kaptam, nem lenne fair, ha elkezdenék válogatni??? :(
2022. szept. 8. 08:47
 25/43 A kérdező kommentje:
Írtam mindenkinek, de nem hiszem, hogy kielégítőek a válaszaim, R.I.P.
2022. szept. 8. 08:54
 26/43 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lenne fair?
2022. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
80%

Valóban nem társkeresőn kéne ismerkedni, de van amikor nincs jobb megoldás. Akkor viszont fel kell rá készülni, hogy sok ott a troll. Sokan valóban csak dugni akarnak. 26 évesen már nem fognak hónapokig udvarolni a nőnek, de azért nem lehet elvárás a szex első randin. Ha olyan a pasi, akkor dobd.

Én 27 évesen ismertem meg a férjem társkeresőn, igaz, ennek már 15 éve, most már kicsi más a helyzet. De akkor is nehéz volt. A pasik 90 %-a vállalhatatlanul ronda volt, aki meg ki is nézett valahogy, az leginkább kalandot keresett a neten.

El kell jutni odáig, hogy nem szabad komolyan venni. Ez is egy lehetőség. Ha meg nem jössz be az adott pasinak, ne hagyd, hogy ez rombolja az önbecsülésed.

A gyerek témáról meg annyit, hogyha mondjuk egy 30 éves pasival ismerkedsz, és még nincs gyereke, akkor normális esetben akar ő is gyereket. Ezt első randin felhozni ijesztő, de egy-két hónap után szerintem szóba lehet hozni. Én is mondtam a férjemnek fél év után, hogy én hamarosan családot szeretnék, ha ő nem, akkor ne raboljuk egymás idejét. Megbeszéltük, hogy ő is akar. Még nem most, de akar. És ez a lényeg.

2022. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%

21

"Nehezen engeded el magad"...mit táncolhatsz egy bableves után a plázában:DDD

2022. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
66%

Nem azzal kell nyitni hogy szűz vagy, csak a perverzeket vonzod be.

Legyen több önbizalnad.

Talán facebookon japános, animés csoportokban is ismerkedhetnél. Nem tudom szokott-e lenni még anime con. Oda is elnézhetsz.

2022. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 Mathus ***** válasza:
23%

a kérdelésre: megint egy privátgyűjtő középkorú meleg.

ki az a fiatap felnőtt, aki "fiatalok"-ként hivatkozik a saját korosztályára? 26 évesen nem lő lefele senki 16 éves korig, felfele meg harmincig. 26 évesen, egyetem után, az első ahonnan nézelődsz az a munkahelyi közeg, vagy a cimborák, akikkel tartod a kapcsolatot.

2022. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!