Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresőzéshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőzéshez van valami javaslatotok egy szűz nőnek? (26/N)

Figyelt kérdés

A környezetemben sosem vettek komolyan, ha erre rákérdeztem. Puncs.hu és Elittárs, hátha lesz egy sugar daddym, mondták...

:(

Annyi mondvacsinált okkal fújták már le az ismerkedéseket, randikat más férfiak, hogy eléggé megrendült az önbizalmam.


Persze próbálok magamba nézni és ideálisabb nővé válni, de most már többszörösen nehezített a terep (pl: oltásellenesek, szubkultúra-ellenesek, akik olyan szinten megalázóan offoltak, hogy felfoghatatlan számomra).


Nem vagyok egy nagyon objektív típus valóban, de butának sem tartom magam (csak ami jobban érdekelne, annak nincs keletje, nem megoldható, stb., így egy álmodozó vagyok inkább). Olyan partnerre vágynék, aki nem sértődik meg azon, ha énvédelmi okokból nem nézegetem naponta az aktuális híreket, de hetente azért átrágom a témákat, csak egyedül ez is nehéz érzelmileg.


Depresszióval kezelnek amúgy, ha hagynak talán túl sokat is beszélek. 26/N



2022. szept. 8. 02:31
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
27%
Goth vagy?
2022. szept. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Anime, de azért nem viszem túlzásba, nincsenek merch hegyeim, nem járok ki conokra, nincs kivel.


Az öltözködésem inkább romantikus, nem a mai divat szerinti, de nem is vagyok elég fiatal ehhez, viszont meg szoktak nézni azért, kicsit girl-next-door beütésem van, ami semmi extra.


A hajam, a szemem, és a melleim szokták dicsérni, a személyiségem lehet inkább a baj.

2022. szept. 8. 02:41
 3/43 anonim ***** válasza:
25%

"Internetes társkeresőzéshez van valami javaslatotok egy szűz nőnek?"


Ugyanaz, mint minden más nőnek. Tedd fel magad aztán használd. Ahogy nők úgy férfiak is csak és kizárólag külső alapján válogatnak, ha már van match, akkor egyértelműen tetszel nekik. Az hogy kinek mit mondasz totál érdektelen. Viszont ha a szinted felettiek között válogatsz (mivel minden nő ezt csinálja így biztos te is), akkor ne lepődj meg ha azok a nőknél népszerű férfiak a legkönnyebb ellenállás fele mennek. Ha sokat akarsz pofázni dugás helyett, akkor nyilván nem veled fognak baszakodni... Ennyi a "nagy" titok, kevesebb pofázás több dugás.

2022. szept. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem a szűzességemet elveszíteni az elsődleges célom, hanem eljutni egy viszonylag "normális" randira. És nem, nem szoktam szintem felett válogatni, az szerintem a gazdag pasik reszortja, akik Puncs.hun válogatnk. :P
2022. szept. 8. 03:19
 5/43 anonim ***** válasza:
8%

#4

"hanem eljutni egy viszonylag "normális" randira"


26 évesen már mindenki dugást vár el tőled. Ha csak randi a cél, akkor inkább valami ronda nyomorékkal állj le, az hajlandó lesz veled baszakodni, mert nem jut neki úgyse jobb...

2022. szept. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
15%
Én szívesen megismernélek, de biztos, hogy úgysem írsz... :(
2022. szept. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
0%

“Annyi mondvacsinált okkal fújták már le az ismerkedéseket, randikat más férfiak, hogy eléggé megrendült az önbizalmam.”


Volt már olyan negatív élmény ami a nők önbizalmát, önbecsülését….stb nem tette tőnkre?

A férfi bezzeg mindent bírjon ki.

A 100adik vissza utasítás is peregjen le róla.

2022. szept. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
72%

Az anime szubkultúra azért elég nagy nálunk is. Szerintem ez egy jó pont lenne az ismerkedésre. Con-ra is eljárhatnál, egyedül, ismerkedni...

Szóval vegyél részt a közösségben, járj eseményekre, írj a fórumokra, fb csoportokba, reagálj másokra. Önbizalomnak se rossz, ha bátorkodsz megszólalni. Szóval ezt használd ki mindenképp!


Amúgy ahhoz, hogy egy férfi elhívjon és elmenjen veled randira, egy dolog kell: jól kell kinézned. Semmi több. Tehát legyenek rólad jó fotók tinderre, társkeresőkre! Ha gondolod, akkor segítek a kiválasztásban, vagy ott a photofeeler, ismerősök, stb...

Tinder, badoo, bumble

Ezeken mindenképp legyél fent. FB társkereső akár még.

Csak legyen meg a jó portfóliód!


Utána meg az lesz a nehéz, hogy kiszűrd azokat, akik csak dugni akarnak.


Illetve annyi, hogy bemutatkozáshoz ne írj végtelen szövegeket, csak pár témát, amivel kezdeményezni lehet nálad. Minél több dolgot írsz, annál több embert zársz ki a kezdeményezésből.

2022. szept. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
19%

8. “Utána meg az lesz a nehéz, hogy kiszűrd azokat, akik csak dugni akarnak.”


Ilyen nincs. Olyan van hogy egy nő akitől komolyat akar az ember, nem alkalmas rá. Csak ha már szex is lehet akkor nem hagyja ki az ember a lehetőséget.

2022. szept. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egyszerűbb lenne NEM társkeresőn ismerkedni.

Biztosan vannak anime rajongóknak fb csoportok. Ott tudsz ismerkedni. Ha valaki szimpatikus, egyből látod, hogy kinek és milyen stílusban szokott írni. Ha még mindig szimpatikus, akkor ott beszélsz vele, aztán bejelölöd, írhatsz neki privátban, stb. Arra azért figyelj, hogy ne 200 km legyen köztetek, mert az szívás. Amúgy meg te is írj meg posztolj bátran. Hátha valakinek te tetszel meg.

Ez működik más internetes fórumokon is, ahol _arccal_, névvel vállalják magukat a felhasználók. Az anonim fórumokat NEM javaslom. Ezt se.


Társkeresőn meg tegyél ki nyugodtan olyan képet IS, amiből lejön, hogy anime rajongó vagy. Bioban is érdemes leírni. Egész alakos fotó, és smink nélküli, vagy maximum minimális smink, és olyan ruha, amit hétköznap is hordasz. Szerintem legalább annyi fiú is animés, mint lány, ha nem több. Meg egy tipp: nyugodtan ismerkedj picit fiatalabbakkal is. Jobban jársz, mint a 30 körüli pinavadászokkal, akik tényleg semmi mást nem akarnak, csak minél több nőt felpróbálni.

2022. szept. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!