Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Postás férfiként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Postás férfiként lehet esélyem egy normális vékony nőhöz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert 34 vagyok és 10 éve postás. Ez idő alatt mindenki elutasított akit elmertem hívni egy randira. Ennyire le van nézve aki keveset keres de tisztességesen?
2022. aug. 29. 06:43
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
6%

De sok okos jár ide.

Igenis hátrány a 167 centi, főleg ha nem is egy sportos helyes csávó mellé.

Az ilyenek mindig dagadt nők mellett kötnek ki, mert egyszerűen nincs jobb lehetőség.

2022. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
96%

A nővérem még huszonévesen hozzáment egy egy alacsony, vékony sráchoz, aki betanított munkásként dolgozott kb. 200-250 ezerért. Igaz pár évre rá elváltak, mert a srác egy alkoholista, tróger lett, de amint látod, nem lehetetlen.

A srác fájdalmasan buta és műveletlen volt, de magabiztos volt és nagyon jó szociális készségei voltak. Szerintem ez volt a kulcs.

2022. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
89%
Vékony vagy, legyél sportos. Nekünk meg a gilisztákra nem nedvesedik.
2022. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

23


Persze! Meglàtnál egy jóféle merett farkat és rá ugranál!


Frusztrált femcel.

2022. aug. 29. 11:25
 25/43 anonim ***** válasza:
71%
Mi a fennért akarnék CSÓRÓ PASIT, ha az nem tetszik? Plusz a nem használat miatt vagy a korom miatt , mar van probléma a NEDVESEDÉSSEL. Ha nem tetszik a FÉRFI úgy mar esélytelen hogy feltudjak izgulni.
2022. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

25


Miből veszed hogy nem lenne meg a kémia? Azt meg ne hangoztasd hogy csóró pasi nem kellene, mert mindjárt jön a gyakorin 30 csóró akinek ez miatt van fóbiája hogy a nők goldiggerek.

2022. aug. 29. 11:39
 27/43 anonim ***** válasza:
97%

26

Nem vagyok goldigger! Van jó allásom, jól keresek, saját lakásom van, (nem, senki nem rakta alám)

Csak nem egeszen ertem, miert felháboritó, hogy én elvarom a jó keresetet, ami egy felszines dolog, de te meg ugyanugy fekszines vagy, mert vékony nőt akarsz! Ahogy teged taszít a fölösleges kilók száma, ugy engem taszít a csóróság!

2022. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
96%
És még ő dobálózik itt a frusztrált meg a femcel szavakkal 😅
2022. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
77%

Nem értelek kérdező! Nekem sem kéne csóró pasi! Egyszerűen rossz szegénysegben letezni! Én imádok utazni, wellneselni, kirándulni, egzotikus országokba utazni, étterembe menni, moziba stb. Szeretek úgy vasárolni, hogy nem kell nézegetnem az árakat a boltban, szeretek szép környezetben élni, szeretem, hogy van két biztonságos közéokategoriás autónk, szeretem, hogy a tudatot, hogy a születendő gyerekünknek, semmiben nem kell majd hiányt szenvednie, és nem kell a kiságy mellől rohannom vissza dolgozni, mert te csak netto 300 ezret vagy képes megkeresni!


Az ismerkedesi fázisban egyébként, a magam részet örömmel kifizetem, (ha kéri a férfi, igaz jellemzően nem szokták) de a pasiét nyilván nem fogom! Vagy te hogyan gondolod?

2022. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
11%
Pènzèhes r@banc az összes,amint látni.
2022. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!