Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Postás férfiként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Postás férfiként lehet esélyem egy normális vékony nőhöz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert 34 vagyok és 10 éve postás. Ez idő alatt mindenki elutasított akit elmertem hívni egy randira. Ennyire le van nézve aki keveset keres de tisztességesen?
2022. aug. 29. 06:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
88%

#30

Mondjuk nem értem, miért pénzéhes r*bancok, ha a saját részüket kifizetik!

2022. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
9%
Az elején...aztán visznek mindent.
2022. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
85%

"Pènzèhes r@banc az összes,amint látni."


Ez nem igaz. Én is anno falhozvert lófäsz voltam anyagilag mikor összejöttünk az asszonnyal.

2022. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
14%
Megtaláltad a millióbol egyet.
2022. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

27


Azért elítélendő dolog mert te is azért akarod hogy a partnerednek is legyen jól fizető állása, hogy a tied mellé az Ő pénzével is rendelkezz! Vagyis hiába keresel jól, szamítanàl a másik fél pénzére is! Hogy még inkább luxusban élj. Ez ez a számító viselkedés undorító.


Rosszabb annàl mikor egy postás vékony férfi , szintén vékony nőt keresne maga mellé.

2022. aug. 29. 12:12
 36/43 anonim ***** válasza:
85%
35. Azért kell hasonló anyagival rendelkező férfi, h ő is megtehesse azt, amit pl én.
2022. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
85%

35

Nem akarok az ő pénzével rendelkezni, ellenben nem szeretnék otthon ülni a gyerekszobádban, anyád lakásában, és számolgatni a virágokat a tapétán, csak azért, mert te nem tudsz kifizetni egy vacsorát/mozit/wellnest. stb.t (Hangsulyozom, a saját reszedet)

2022. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
43%

35

Mindkettő felszínes dolog! Csak a felszínesség targya más! A különbség az, hogy én rendelkezem a te külsőségekkel szemben támasztott elvárásaiddal,(vékony vagyok). Te viszont nem tudod nyujtani azt, akit én elvárok! Egy vékonydigger vagy! Felszines, vékonyéhes!


Erzed a kettősmercét!?

2022. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
56%
Amint láthatod, igazolták a korábbi válaszomat, miszerint a nőknek nem kell csóró, alacsony férfi.
2022. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
82%

#40

Amint láthatod, igazolták a korábbi válaszomat, miszerint a FÉRFIAKNAK nem kell DUCI, NEM SZÉP NŐ

2022. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!