Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Postás férfiként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Postás férfiként lehet esélyem egy normális vékony nőhöz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert 34 vagyok és 10 éve postás. Ez idő alatt mindenki elutasított akit elmertem hívni egy randira. Ennyire le van nézve aki keveset keres de tisztességesen?
2022. aug. 29. 06:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
Nem a foglalkozásod lesz a gond.
2022. aug. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talán nem olyan vonzó a postás outfited.
2022. aug. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is postás a párom :-D Én nem nézem le abszolút, imádom, hogy sok a szabadidőnk és minden hétvége szabad. Nem minden a pénz (legalábbis nekem nem az). Normális, átlagos nő vagyok (nem vékony, nem kövér).
2022. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a munka a baj, hanem a kinézeted/hozzáállásod a dolgokhoz, nem vagy vonzó a nők számára és nem azért, mert postás vagy vagy sem. Hidd el, ha az utcán elsétálsz civilben és megnéznek a csajok, akkor nem mondják meg senkiről, hogy most az postás vagy munkanélküli vagy épp valami számítógép zseni millás keresettel. Igényes öltözködés, ápoltság, fittség, magabiztos megjelenés ez kell a nőknek első benyomásra. Ha ez meg van és kölcsönös a szimpátia ezután, ha kiderül a foglalkozásod és valaki azt mondja oké, akkor nem kellesz neki, akkor meg jobban is jártál. De hidd el emiatt nem fog senki dobni, ha a többi dolog rendben van veled.


Igen a nőknek fontos a pénz, DE a legtöbbnek még mindig az számít, hogy egy jól mutató férfi egyed legyen a párja, akivel még passzolnak is egymáshoz.

2022. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok. Egész nap tekerem a bringàt! Viszont 167 cm magas vagyok csak. ☹️
2022. aug. 29. 07:41
 6/43 anonim ***** válasza:
38%
A magassagod a gond.
2022. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam még munkaidőben is vékonyan, ducibbat, fiatalt, idősebbet is. Nem a pénz, hanem a szex volt a lényeg. 42F
2022. aug. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%
167 az tényleg nem magasság, de a nők átlag magassága alapján, még ígyis rengeteg közül válogathatnál.
2022. aug. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
27%
Postás fizetéssel és 167 cm alacsonyan nemhogy egy normális, vékony nőnél, de semmilyen nőnél nincs esélyed.
2022. aug. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Most ez komoly? De nem tudok magasabbra nőni! Ilyen igazságtalan az élet?
2022. aug. 29. 08:13
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!