Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Postás férfiként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Postás férfiként lehet esélyem egy normális vékony nőhöz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert 34 vagyok és 10 éve postás. Ez idő alatt mindenki elutasított akit elmertem hívni egy randira. Ennyire le van nézve aki keveset keres de tisztességesen?
2022. aug. 29. 06:43
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
39%
Szerinted egy farok, a legcsúnyább szerv lenyűgöz? Az emberségeddel kéne villantani, Danny DeVito, nem a faszoddal.
2022. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
75%
Ki mondta, hogy az elet igazsagos? Felnott embernel ez miert hivatkozasi alap? A kasztrendszer pedig igenis letezik, bar hivatalosan mar regen eltoroltek. Ritka az olyan parositas, ahol az egyik szegeny, a masik gazdag. Vagy szep/ronda, tanult/tanulatlan es ezer masik ellentetpar. Abbol tudsz safarkodni, amid van. Ha fizikailag nyamnyila lettel, akkor neked a kitoresi pont a szellemi edukacio lenne. Ha mindenben szar vagy, akkor semmi sem fog osszejonni. Vegulis ha innen nezzuk, akkor ez igazsagos.
2022. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy kell a pasi pénze. Nekem is van. Az kell, hogy tudjunk azonos színvonalon élni, mindenki a saját pénzéből.
2022. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!