Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha múlthéten megbeszéltük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha múlthéten megbeszéltük, hogy ezen a hétvégén találkozunk(én kezdeményeztem ezt), azóta nem ír?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk. Jókat cseteltünk, nem mély litániákat hanem úgy normálisan amikor ismerkednek az emberek.

Tetszem neki, ez biztos. De valoszinű még csak szexre menne.

Akartam volna már talalkozni de nem hozta témába. Így én hoztam fel. Azaz pentek vagy szombat kb igy lett lebeszélve.

Sokszor ugy fejeztem be a beszelgetest, majd írkálunk még. Ő meg, írj majd attol.

De így is azt érzem én teszek bele többet. Én írtam rá. Én gördítem a témákat, ő nem kezdeményez témákat, én hívtam találkozni.

Így az időpont lebeszélés után vártam, hogy majd ő indítson most, ha csak egy mizuval is.

És semmi. 3 napja nem ír semmit.

Mit gondoljak?

25n



2022. júl. 19. 09:10
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
És a kérdés csak azért mert olyan vonalon tartunk amúgy kapcsolatot ami nekem egyéb okok miatt jelenleg fel van függesztve. (Mert technikailag kivitelezhetetlen az pl hogy ne tudjanak arrol, hogy van messengerem egyesek. Igy ezt az alkalmazast néha törlöm néha újratelepítem. Jelenleg töröltem azaz 3 napot vártam eddig ir e.es nem tudom teleoitsem e vagy lesz.rjam ha azt hiszi tiltottam higyje)
2022. júl. 19. 10:32
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem is akarja tudni. A kis csetelgetésekből leszűrte, hogy semmilyen téren nem tart rád igényt.
2022. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
A kis csetelgetésekbol kb semmit nem tud rólam csak azt, hogy hétvégén elvileg találkozunk.
2022. júl. 19. 10:33
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag meg nem keres.
2022. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

3 napig biztos nem keresett. Ma ill mától meg nem is tud, mert törölve van nálam a messenger.

Es ha telepitem csak miatta kéne telepitsem az meg nekem nem a legoptimálisabb mivel nem szeretek kockáztatni hogy mások megtudják hogy van messengerem.

2022. júl. 19. 10:37
 26/49 A kérdező kommentje:

Masik messenger fiókot kéne létrehoznom de ha az is ezen a telszámon fog futni, akkor nem ér semmit az sem. 2 telkártyával meg nem akarok vetyengeni.

Vagy más e mail fiokkal lehet tudnék másik messengert de ilyen srác miatt őszinten szólva nem akarom magam strapálni ezekkel

2022. júl. 19. 10:44
 27/49 A kérdező kommentje:

Szóval egy szónak is 100 a vége.

Vállaljam azt, hogy találkozas előtt azt hiszi letiltottam es sz.rjam le? Vagy adjak e bárminemü esélyt is ezek utan?

2022. júl. 19. 10:46
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem ez nagyon gáz már. Itt pattogsz, hogy nem erdeklodik irantad egy vadidegen ember, aztán meg leírod, hogy igazából te mennyire leszrod az egészet. Kicsit sem ellentmondásos :D
2022. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

Nem leirom, hanem kérdezem.

Meg van beszélve hétvégi találkozó olyannal, aki nekem tetszik.

Mivel eddig en kezdeményeztem valszeg ehhez van szokva, hogy majd én pattogok neki.

És viszont nem pattogok a továbbiakban

Vártam 3 napot.

Csak epp szombatig van még pár nap.

2022. júl. 19. 10:53
 30/49 A kérdező kommentje:

"letiltottam es sz.rjam le? "

Ez egy KÉRDÉS.

2022. júl. 19. 10:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!