Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdeményezzek annál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek annál a srácnál, akivel szinte soha nem találkozunk élőbe?

Figyelt kérdés
Facebookon régebben bejelöltem ismerõsnek, mivel egyszer làttam õt valahol és nagyon megtetszett. Egy vàrosba lakunk és a közös ismerõsök àltal ràtalàltam. Most jutottam el arra a szintre, hogy nem érdekel semmi, mostmàr tényleg kezdeményezek nàla, mielõtt esetleg baràtnõre talàlna. Nagyon tetszik külsõre, de sajnos egyàltalàn nem ismerjük egymàst. Õ valòszínüleg azt sem tudja, hogy én a vilàgon vagyok. Szinte soha nem szoktunk összefutni, ritkàn jàr bulizni mert sokat sportol, gondolom nincs rà ideje, energiàja sem. Tehàt annak az esélye hogy véletlenül összefussunk a vàrosban szinte nulla. De azt tudom hogy most szerencsére nincs baràtnõje egy ideje :) Közös baràtaink sincsenek. Hogy kezdeményezzek nàla? Tudom, hogy így (sajnos) csak a neten tudok. Belàjkoljam random néhàny képét facen, vagy írjak rà chaten? (Az elõbbi nekem jobb lenne, mivel kicsit félek ràírni) De ha azt mondjàtok hogy inkàbb írjak neki, akkor adnàtok ötleteket hogy mit? Minek örülne egy sràc? :) 17/L
2013. máj. 26. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez az egész főleg azon fog múlni, hogy tetszel-e neki. Bármilyen gáz is, azért emberek vagyunk, sokat számít a külső. Még Te is így figyeltél fel rá, a külseje alapján.

Tehát, ha a fényképeid tetszenek neki, akkor nagy esélyed van rá, hogy közelebbről is megismerkedjetek.

Én azt mondom, írj rá FB-n, valami kedves ismerkedős dumát, hogy bocs, hogy zavarod, de egy ideje már szemezgetsz a képeivel és szeretnél meginni vele egy kólát valamikor. Ha már eldöntötted, hogy meg akarsz vele ismerkedni, ne habozz, legyél célra törő és vágj bele! Sok sikert! :)

2013. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!