Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdemenyezzek?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok most nyolcadikos van nalam egy evvel fiatalabb fiu a sulimba jar o ugye hetedikes. o szerelmes belem par hete nekemviszont tetszik joba vagyunk

az a baj higy meg egy kicsit kisfiu belsoleg ...komolytalan neha ez baj lehet(?) meg tetszik olyan lehet hogy megse tetszik(?) marmint mondjuk megkerdezi hogy karunk en meg azt mondom hogy nem..remelem ertitek://


2013. ápr. 27. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

"az a baj higy meg egy kicsit kisfiu belsoleg"

Te meg egy kislány, na ?

2013. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy kislany vagyok...
2013. ápr. 27. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

hat jarjatok ha neked is tetszik

o kisfiu, meg te is kislany vagy meg, szoval ez nem hinnem hogy problema lenne :)


14 evesen en is beleestem egy 13 eves "kisfiuba" ugh de kar hogy nem leptem tovabb, isteni ferfi lett belole 18 eves korara :) (belolem meg istenno) :D

2013. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lépj. majd idővel elnövi.
2013. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!