Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek felé?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit hetente egyszer szoktam látni a buszváróban. Nem ismerjük egymást, csak ugyanazzal a busszal utazunk, de én hamarabb szállok le, mert máshol lakom. Ez a fiú tetszik nekem, párszor már összenéztünk. A múltkor előbb felszálltam a buszra, majd én folyamatosan néztem, ő is rámnézett, elkapta a fejét, de rögtön vissza is nézett rám. Lehet amiatt, hogy észrevette, hogy nézem. Máskor nem szoktam látni, mert máshova jár suliba. Megtudtam az egyik barátnőmtől (akinek a tesója ismeri ezt a fiút), hogy mikor van edzése a csapattal. Heti egyszer van, talán ott is láthatom. Mivel máshogy nem nagyon, így gondoltam bejelölöm a facebookon, hátha elkezdenénk beszélgetni. Más ötlet? A buszváróban mivel menjek oda hozzá? Vagy legközelebb mosolyogjak rá, talán veszi a lapot?

17/l


2013. máj. 12. 23:18
 1/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Hát tessék, már tudsz róla legalább valamit, most már kitalálhatsz egy jó indokot amivel elkérheted a FB-ját, ott meg böködheted.


Viszont ha egymást nézitek állandóan, az max a kocsmában számít kommunikációnak. :D

2013. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagy levegő és odamész, leszólítod. a pasik szeretik, ha egy lány kezdeményez (mert sokszor nálunk is gyávábbak). akár ülj le mellé buszon, kérdezd meg, mit hallgat/olvas. vagy csak vesd fel, hogyha már egyfelé laktok, ismerkedjetek össze. esetleg barátnőddel járj az edzésük után arrafelé és csapódjatok hozzájuk. drukkolok! (=
2013. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a kérdést.:)
2013. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
majd a legközelebbi edzésre elmegyünk a barátnőmmel. Az itt van, ahol én lakom, ő pedig ettől a településtől kb 10 percnyire lakik. De lehet majd kitalálunk valamit a barátnőimmel a buszváróban és inkább ott szólítom le, mert ez a fiú a barátnőm elmondása szerint aranyos, csendesebb fiú. Remélem sikerül, köszi!!! :)
2013. máj. 12. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább jelöld be először és írj rá. Nehogy a végén élőben olyan váratlanul érje a dolog, hogy elutasítson annak ellenére is akár, hogy szimpatikus vagy.
2013. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Először én is be akartam jelölni, abból már úgyis levágja, hogy kutakodok utána, vagyis tetszik nekem. Így ha én nem tetszem neki, akkor majd kerülni fogja a szemkontaktust is, nem?
2013. máj. 12. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!