Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha múlthéten megbeszéltük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha múlthéten megbeszéltük, hogy ezen a hétvégén találkozunk(én kezdeményeztem ezt), azóta nem ír?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk. Jókat cseteltünk, nem mély litániákat hanem úgy normálisan amikor ismerkednek az emberek.

Tetszem neki, ez biztos. De valoszinű még csak szexre menne.

Akartam volna már talalkozni de nem hozta témába. Így én hoztam fel. Azaz pentek vagy szombat kb igy lett lebeszélve.

Sokszor ugy fejeztem be a beszelgetest, majd írkálunk még. Ő meg, írj majd attol.

De így is azt érzem én teszek bele többet. Én írtam rá. Én gördítem a témákat, ő nem kezdeményez témákat, én hívtam találkozni.

Így az időpont lebeszélés után vártam, hogy majd ő indítson most, ha csak egy mizuval is.

És semmi. 3 napja nem ír semmit.

Mit gondoljak?

25n



2022. júl. 19. 09:10
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2022. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha három napja nem ír, akkor offos. Ennyi idő alatt nem igaz, hogy ne lett volna 20 másodperces visszairni vagy valami.
2022. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Személyesen tudom hogy megváltozna.
2022. júl. 19. 09:22
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Mi változna meg? Ne idegesits 🤣
2022. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy tartalékos faxtarisznya vagy bocs de ez az igazság, azért ír néha
2022. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Szórakozóhelyeken utcán forognak utánam. Neten nincsenek kint csak pár semmilyen átlagképem mert nem külsővel meg szexi kisugarzással hanem normalisan akarok ismerkedni szoval kerülném azokat netten akik pl.a kirakott melles csajokra mennek rá. Vagy az alapján ítélnének meg.


Mondhatnám egy "rejtett" "szexbombárol" nem tud.

Utcan meg nem tudok ismerkedni mert ha megállok azt hiszik könnyu nő vagyok. Igy marad annyi hogy néznek bámulnak szemezünk és megyek tovabb.

2022. júl. 19. 09:49
 7/49 A kérdező kommentje:
Nem tudtam finomabban fogalmazni, de talán értsétek ugy netről még nincs képben, hogy kit hagy ki.
2022. júl. 19. 09:50
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
De nem ez a lényeg. Beszélgettetek, probaltad a belsoddel megfogni. Nem sikerült. Nem akarod, hogy a kulsod miatt érdekelj valakit, de mégis ezt várod, hiszen szerinte D változna a helyzet, ha találkoznàtok? Elment mondasz saját magadnak. Ne legyél szánalmas, hagyd ezt a srácot, nem erdekled. Majd lesz olyan, akit érdekelni fogsz.
2022. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező, attól hogy te így túlárazod magad a húspiacon mert pl jó se gged van vagy nagy cicid, ez nem mindenkinek érték. Engem például nem hatna meg, sokkal fontosabb hogy milyen az ágyban, hiába bomba csaj valaki ha az ágyban egy nagy 0. Pedig de sok ilyennel volt dolgom az elmúlt 10 évben, azóta nem elsődleges szempont a külső.
2022. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem érdekli a személyiséged, nem beszélgettek, de szerinted pozitív dolog lenne, ha csak a külsődért hajlandó lenne mégis találkozni?

Te magad írtad, hogy ezt akarod elkerülni. Ez a pasi itt kiesett.

2022. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!