Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Spórolós férfiként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spórolós férfiként hogyan találhatnék párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem szívesen szeretek költekezni, csak a legszükségesebb dolgokra. Ez manapság mennyire jön be a csajoknak?
2022. júl. 11. 10:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
9%
ha jól néznél ki, nem lenne gond ezzel amúgy
2022. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

mire spórolsz, mond már el?


el akarod vinni a fejed fölött?

2022. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
De miért? Akkor konkrétan azért élsz, hogy dolgozz ? 😅 Ez elég szomorú. Azért nem kéne nekem se olyan, akivel semmit nem lehet csinálni, mert egy 300 ft- os buszjegyen is sopankodik, hogy lemenjunk egy szabad strandra (true story)
2022. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Keress magad mellé egy hasonló gondolkodású, alacsonyigényű nőt.
2022. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Huspultnàl, farhàt mellett.

Vègkiàrusítàsokon.

Ingyenkonyhàn.

Neten nyert mozijeggyel.

Stoppolàd közben a munkahelyefelè.

Kukàzàs közben.

Estleg havi 1x ATM mellett.

Csikketszedve.

Vagy amikor kimèsz a kútra vízért , hogy nehogy otthonit fogyaszd.


🤣😂🤣🤣🤣🤣🤣

2022. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire elborult szinten spúrkodsz. Én spéci valamiért sorra fogom ki azokat az idiótákat, akik egy hétre előre sem képesek gondolkodni, nemhogy hosszú távra. Fizunapon szalad az obiba új "játékot" venni, mert az a láncfűrész most azonnal rohadt fontos, aztán egy héttel később pislog, hogy hú venni kéne egy flexet is, de elfogyott a zs.

Spórolni lehet úgy is, hogy egyszerűen előrelátó vagy, gondolkodsz, de amellett hagyod magad élni is. Én ha venni akarok valami új kütyüt vagy ruhát, egyszerűen félreteszem az árát és csak akkor költök rá, ha biztos vagyok benne, hogy következő hónapban nem kell aggódnom a számlák miatt, vagy, hogy lesz-e elég a háztartásra. Minden tervezhető, csak minimális ész és türelem kell hozzá. Megdöbbentő számomra, hogy magukat érettnek valló felnőtt férfiak képtelenek megállj parancsolni maguknak egy egyszerű osanos bevásárláskor is, aztán hóvégén meg néz ki a fejéből, hogy semmi megtakarítása nincs. A nőkre mondják, hogy vásárlásmániások, hát engem a hideg ráz a gondolatra is, hogy be kell mennem egy plázába, eddig még sosem jöttem úgy ki, hogy de jó vettem magamnak valami olyat, ami VALÓBAN örömet hozott legalább egy napra. Viszont végignézhettem, hogy a párom összevásárol minden szart, amire a büdös életben nem lesz szüksége, de akciós, most spórolunk vele, ha veszünk 2-t. Komolyan a mai fogyasztói társadalom szánalmas. Nulla önkontroll, nulla ész, nulla pénz a végére. Részemről inkább meggondolom mi szart vásárolok össze, elteszem ami marad hóvégén, és elmegyek síelni januárban.

2022. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Garantáltan van hozzád illő nő is, de ezt meg kellene találnod.

Ismerkedj, aztán egyszer csak rátalálsz. Szép dolog a takarékoskodás, csak nehogy fukarrá tegyen.

2022. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

#15

Erről Alan Harper jutott eszembe a 2 And Half Men-ből🤣🤣


#16

Na erről beszélek. Egy kis gondolkodás is bőven elég. Nem kell itt nagy dolgokra gondolni ahhoz,hogy maradjon némi megtakarítás

2022. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%
A kaksidból a kukoricát is kiszeded, mondván ez még használható? Amúgy én is elég skót voltam okkal. Lakást akartam. Összejött, neked biztos nem futna rá, de most egy ilyen inflációs időszakban inkább menteni kéne a vagyonod. Vagy állampapírba, vagy ingatlanba, de arra úgy se futná. A pénz önmagában értéktelen, az csak egy eszköz. Értéket veszel belőle.
2022. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ti nagyon el vagytok tévedve, az hogy valaki 300Ft-os buszjegyet nem veszi meg és egy gombóc fagyit nem akar megenni a párjával, nem spórolás, hanem szimplán hülyeség.

A spórolás azt jelenti, hogy az ember nem költi fölösleges baromságokra a pénzét, kiszámolja miből mekkora mennyiség és milyen minőség éri meg inkább stb.

Ha szar dolgokat veszel, az nem spórolás, hiszen általában olcsó húsnak híg a leve. De az sem jó felfogás, hogy akkor mindenből a legjobbat, mert azzal tuti nem nyúlunk mellé.

Mondok egy példát: venni akarsz egy új telefont. Van rá mondjuk akár 500-600 ezred is, akár drágább "ájfónt" is vehetnél, de te végiggondolod mire is fogod használni a telót: mondjuk csak telefonálásra, meg néha facebookozni. Ehhez fölösleges 600 ezres telefon, a 100 ezres is tökéletesen megteszi.

2022. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!