Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Spórolós férfiként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spórolós férfiként hogyan találhatnék párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem szívesen szeretek költekezni, csak a legszükségesebb dolgokra. Ez manapság mennyire jön be a csajoknak?
2022. júl. 11. 10:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Semennyire.


Keress annyi pénzt hogy tudj költeni a leendő partnerre.

2022. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Pénz kell hozzá
2022. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem jön be.
2022. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Egy 3/10-es csajnak biztos bejön.
2022. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem jön be. Verd tovább egyedül!
2022. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Volt ilyen barátom, borzalom volt. Nem azért, mert nem költött rám. El tudom tartani magam. Azért, mert nem ehettünk egy fagyit ha egy óra múlvára pizzázás volt betervezve, akkor se ha sétáltunk a melegben és megkívántuk. Mert kinyúlt, néha lyukas pólókban járt, mert ha vett is újat, a 2500 foritnot már nem fizette ki, csak az 1500at ami nyilván 2 mosás alatt ugyanúgy kinyúlt. Mert nyaralásnál 4 nap alatt nem lehetett elmenni egy étterembe ami nekem nagy álmom volt mert ő nem fizet ennyit kajáért (szakács vagyok, egyszer egyszer vágyom olyan vendéglátás élményre amit megemlegetek és pont egy híres hely városában voltunk voltunk)

Ha a lidl plus kártyát hetedjére se olvasta be a gép, hívta az üzletvezetőt, mert ő nem fizet 100 forinttal többet a virsliért. Nem mentünk strandra, állatkertbe, színházba mert az pénzbe kerül.

Szóval egy igénytelen unalmas csajt még szeretsz de én ilyennel soha többet

2022. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem baj ha spórolós vagy, mert szerintem sok mai fiatalokkal az a baj, hogy be se tudják osztani a pénzüket és a fizetésüket 1-2 hét alatt elverik. Viszont meg kell találni a középutat, mert azért az sem megoldás, ha emiatt nem mentek sehova.
2022. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#6

Az tényleg gáz. Mondom ezt spórolós emberként,mert elég mélyről indultam. Viszont szerintem meg lehet találni az arany középutat,a hétköznapokon lehet spórolni jobban, nem a hébehóba fagyi meg étterem fog csődbe vinni. Aki 1-2000 forintokon szarrágóskodik,az nem spórolás,hanem egyszerűen hülyeség kategória már.

2022. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kilós turiban, vagy mikor elengeded magad, akkor talán kínai áruházban is 🤣🤣
2022. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Biztos jó program lehet bámulni a szürke falat, ami eredetileg fehér volt, csak szarrágó voltál lefesteni.
2022. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!