Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ciki párkereséskor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki párkereséskor ha kvázi sehol se tartok 27 évesen? N

Figyelt kérdés
Szóval 20 évesen érettségiztem, az addig oké. Majd at egyetem 3,5 éves, de ezt nekem 4,5 év alatt sikerült összehoznom, alatta nem dolgoztam, még nyáron se, mert valahogy örültem ha akkor pihenhettem. Tehát 24,5 évesen végeztem, majd jelentkeztem állásra. 1 évet dolgoztam 3 cégnél, igen, elég hamar felmondtam mindenhol, mert mindig jobb ajánlat jött. Aztán rajöttem, hogy nem ez az én utam. 25,5 évesen elmentem Európában és önkenteskedtem bébiszitterként. Másfél évem elment, most már nem akarok utazni, láttam szép helyeket, megtanultam angolul de ennyi. Angolul meg ma már szinte mindenki tud, és van egy mimimális munkatapasztalatom. Ezzel így összességében úgy érzem nem sokra megyek, alig tudok valamit felmutatni. Barátok meg régi sulistársak már 21 évesen bankban dolgoznak, ami azt illeti, hogy 6 év munkatapasztalatuk van, ami klassz. Én meg ilyenkor lesápadok, hogy ezt hogy hoztam össze.
2022. júl. 4. 18:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19%
Én 28 évesen még ott sem tartok, ahol te. Ámbár tapasztaltam jót/rosszat egyaránt. Nem vagyok hajlandó lemondani a diplomáról, tele vagyok olyan életcéllal, ami már lehet egy 22-23 éves embernek megvan, de ha ebből indulnék ki, akkor ugyan ott tartanék 20 év múlva is. Döcögősen, de haladok, és ez a lényeg. Nem másokhoz kell mérni magadat. Mindenki más életkörülményekkel, kompetenciákkal, traumákkal van "megàldva", amiből vagy tud gazdálkodni, épülni, fejlődni, vagy nem. Sokan kapnak szülői segítséget, sok embert meg éppen lehúznak a szülei, nem lehet összehasonlítani a kettőt. Kérlek figyelj magadra, és ne add fel, mert értékes vagy, bárhol tartasz is. ❤️
2022. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
73%
Kiegészítésként igen lesz, aki cikinek gondolja majd, vagy magas lóról beszél, és lesz az, akit nem fog érdekelni, tarts bárhol is.
2022. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, keresed az utad, amit persze lassan jó lenne eldönteni, nem a célt, csak az irányt. Nem vagy egy bepókhálósodott a robot, az jó!
2022. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

"Szóval 20 évesen érettségiztem"



En meg 21 evesen, akkor kezdtem, miutan leszereltem :)



38F incel

2022. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 VincentLaw ***** válasza:
24%
Ha jól nézel ki, a pasik többségének akkor sem lesz ez hátrány.
2022. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!