Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalat nélkül van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat nélkül van esélyem barátnőt taláni? Húszas éveim elején tartok.

Figyelt kérdés
Még sosem volt alkalmam komolyabban ismerkedni lányokkal.
2020. dec. 18. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyire szegényes önkifejezési készséggel a helyedben egyelőre inkább elhalasztanám a dolgot.
2020. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lány igényeitől függ, de nem látom reménytelennek a helyzetet.
2020. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pontosan a húszas éveim elején találtam rá az első szerelmemre, természetesen nulla tapasztalattal. Hogyan is történhetett volna másképp?
2020. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a franya alkalmak folyamatosan elszaladtak eloled eveken keresztul. Talalni senki nem szokott baratnoket. Dolgozni magadon, hogy felhivd magadra a masik nem figyelmet, na kemeny munka. Es itt nem a fekvotamaszokra gondoltam.
2020. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőt nem találni szokás.. párkapcsolatot felépítik a felek közösen.. van, hogy hosszadalmas munkával.
2020. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!