Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ciki párkereséskor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki párkereséskor ha kvázi sehol se tartok 27 évesen? N

Figyelt kérdés
Szóval 20 évesen érettségiztem, az addig oké. Majd at egyetem 3,5 éves, de ezt nekem 4,5 év alatt sikerült összehoznom, alatta nem dolgoztam, még nyáron se, mert valahogy örültem ha akkor pihenhettem. Tehát 24,5 évesen végeztem, majd jelentkeztem állásra. 1 évet dolgoztam 3 cégnél, igen, elég hamar felmondtam mindenhol, mert mindig jobb ajánlat jött. Aztán rajöttem, hogy nem ez az én utam. 25,5 évesen elmentem Európában és önkenteskedtem bébiszitterként. Másfél évem elment, most már nem akarok utazni, láttam szép helyeket, megtanultam angolul de ennyi. Angolul meg ma már szinte mindenki tud, és van egy mimimális munkatapasztalatom. Ezzel így összességében úgy érzem nem sokra megyek, alig tudok valamit felmutatni. Barátok meg régi sulistársak már 21 évesen bankban dolgoznak, ami azt illeti, hogy 6 év munkatapasztalatuk van, ami klassz. Én meg ilyenkor lesápadok, hogy ezt hogy hoztam össze.
2022. júl. 4. 18:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, minden ember más ritmusban éli az életét. Van, aki meg pont téged irigyel. Teljesen felesleges ilyesmik miatt szégyenkezni.
2022. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz. Ők meg nem ismertek meg más kultúrákat. Dolgozhatsz még éppen eleget. Mellesleg az önkéntes munka is munka.
2022. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
15%
Eléggé életképtelenek hangzik már bocsi.
2022. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

hidd el ennél semmilyenebb helyzetben is élnek nők, és le se tolják ezt ahogy a párjuk meg plane nem

sokuknak 8általános érettségi/szakma esetleg a kutyát se érdekli, felnőttek élnek ahogy akarnak vagy tudnak

te így élted az életed, ez van mindenki más úton halad más tempóban

munka terén vagy kicsit viszább az tény, így esetleg kevesebb van az önéletrajzodban és mehetsz nyugdíjba ha még lesz persze, de ez még mindig nem hátrány hiszen úgy is fogsz majd még eleget ha találsz magadnak valami jót

majd neked is lesz idővel, keresel találsz dolgozol és így tovább

ne problémázz ilyenen h ciki e vagy hasonlok mert marhára nem számít csak feleselegesen turáztatod magad

2022. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen kezdtem dolgozni úgy egyáltalán. Voltak persze nyárimunkák ez-az, de valódi munkahelyem 28 évesen lett. És? Mindenki más életet él, más utat jár. Én tanultam, és töprengtem is. Igen, nem csak "dógoznikell" aztán elvállalom az első melót ami szendbejön, hanem tudatosan magamhoz illő karrierutat választani. Persze vagy bejön vagy nem. Az utóbbi 8 évben bejött.
2022. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez egyáltalán nem gáz. Például szerintem tökre becsülendő hogy spontán, könnyen alkalmazkodó embernek tűnsz. Nem a munkatapasztalat teszi az embert, ezáltal amúgy is sokkal több emlékkel gazdagodtál, mintha ültél volna 6 évet egy bankba
2022. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
23%

Hát azért valamennyire az, hogy közel 30 évesen kb. semmit nem dolgoztál még. A kiutazás jó, lehet láttál dolgokat, de sokat nem nyertél belőle a leírásod szerint (ez már önmagában nagyon rosszul hangzik).


Ha férfi lennél, nem babusgatnának itt, hanem egy utolsó lúzernek mondanának. Az sem lenne igaz, de az sem amit itt egyesek leművelnek benyalásként.


Szóval ettől nem lesz senki rosszabb vagy hasztalan ember, csak azért van ami gáz ha kimarad ilyen korban. Döntsd el mit akarsz a következő 5 évben és kezdj el tenni érte.

2022. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%

Nekem ebből az jönne le, hogy nincs kedve dolgozni, nincs semmi jövőképe, közel a harminc hoz fogalma sincs, hogy mivel szeretne foglalkozni, ki is ő.


24N

2022. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

#8 vagy pont hogy sokkal inkább tudja, mint aki már fiatalon kiég és sosem élte ki magát rendesen.

Imádom ezeket a rosszindulatú, irigykedő hozzászólásokat...

2022. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Te legalább elmondhatod hogy éltél. És azt csináltad ami neked jól esett. Ezt ne szégyeld.
2022. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!