Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó helyen tartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó helyen tartok az életemben?

Figyelt kérdés

Nagyok sokat dolgozok. Viszont szinte minden időmet elveszi, van hogy napi 14 órát dolgozok. Azt hozzá teszem, hogy élvezem a munkámat, dolgozhatnék kevesebbet is mert kötetlen a munka időm. Viszont úgy érzem, hogy csak ez foglal le jelenleg. Párkapcsolatom nem volt már évek óta, mert itthon dolgozok, ezért nem igazán van interakcióm másokkal. Szüleimmel élek a családi házban jelenleg, pénzem akármikor lenne egy albérletre, de nem érzem szükségesnek, így hogy nincs senkim.

Szüleim ilyen korban házasok voltak és már anyukám terhes volt velem, én meg itt vagyok szinglin, munkamániásan :D

Szerintetek ismerkednem kéne? Vagy majd jön amikor jön a 'nagy ő'? Kicsit úgy érzem le vagyok maradva ilyen szinten. Apukám beteg volt és akkor jöttem rá, hogy szeretném ha a gyerekeim ismernék a nagyszüleiket.

28/F



2021. márc. 23. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy hol akarsz tartani. Nyilván az ember életének az a része virágzik, amivel törődik. Napi 14 óra munka mellett nem sok mindenre van időd, ráadásul otthon dolgozol. Várhatod a nagy őt, de nem fog valszeg bekopogni :D ha nem érzed így jól magad, akkor ismerkedj, nyiss egy kicsit a világ felé. Nem vagy semmivel se elkésve, az jó, hogy megalapozod az életed és nem a semmire akarsz majd gyereket, hanem lesz egy anyagi biztonság.
2021. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Apukám beteg volt és akkor jöttem rá, hogy szeretném ha a gyerekeim ismernék a nagyszüleiket."


Akkor elkezdhetnél ismerkedni.

2021. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mivel nekem mindegy te mit csinálsz, ha 14 óra munkával érzed jól magad, hát szíved joga.

Mondjuk én ennyit nem melóznék az tuti, nem is tudnék. Sokszor még a 8 is fárasztó és érzem, hogy egyszerűen nem tudom olyan hatékonysággal csinálni utána, mint ha kevesebbet dolgozok naponta.


" Szüleimmel élek a családi házban jelenleg, pénzem akármikor lenne egy albérletre, de nem érzem szükségesnek, így hogy nincs senkim."


Ezzel jelenleg én is így vagyok, annyi különbséggel, hogy van egy saját lakásom, de inkább kiadtam. Tudom, emiatt itt gyakorin nagyon elítélnek meg úgy alapból is furcsán néznek rám emiatt, de szerintem ez tök logikus.

Egyedül minek költözzek el, ráadásul egy olyan időszakban, amikor esélytelen, hogy legyen valakim.

Így spórolok, félreteszem a pénzt és plusz bevételem van.


"Vagy majd jön amikor jön a 'nagy ő'?"

Nem jön. Ilyen nem létezik.

Ez a dolog úgy működik, hogy maximum találsz valakit akivel sokáig, hosszú távon kibírjáto kegymást, ergo mindketten képesek vagytok a másikhoz "idomulni", kompromisszumokat kötni. Ettől persze még szerethetitek egymás, meg lehet jó a kapcsolat, de a "nagy Ő" nem létezik. Csak az amcsi filmekben.

2021. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!