Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ciki párkereséskor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki párkereséskor ha kvázi sehol se tartok 27 évesen? N

Figyelt kérdés
Szóval 20 évesen érettségiztem, az addig oké. Majd at egyetem 3,5 éves, de ezt nekem 4,5 év alatt sikerült összehoznom, alatta nem dolgoztam, még nyáron se, mert valahogy örültem ha akkor pihenhettem. Tehát 24,5 évesen végeztem, majd jelentkeztem állásra. 1 évet dolgoztam 3 cégnél, igen, elég hamar felmondtam mindenhol, mert mindig jobb ajánlat jött. Aztán rajöttem, hogy nem ez az én utam. 25,5 évesen elmentem Európában és önkenteskedtem bébiszitterként. Másfél évem elment, most már nem akarok utazni, láttam szép helyeket, megtanultam angolul de ennyi. Angolul meg ma már szinte mindenki tud, és van egy mimimális munkatapasztalatom. Ezzel így összességében úgy érzem nem sokra megyek, alig tudok valamit felmutatni. Barátok meg régi sulistársak már 21 évesen bankban dolgoznak, ami azt illeti, hogy 6 év munkatapasztalatuk van, ami klassz. Én meg ilyenkor lesápadok, hogy ezt hogy hoztam össze.
2022. júl. 4. 18:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Azok mit mondjanak, akik minimálbérért dolgoznak mondjuk 10-20 éve és lekörözi őket egy pályakezdő jól fizetett fiatal!?!?
2022. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akinek gyereke korabeli főnöke lesz!?
2022. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Mathus ***** válasza:
100%

a kérdésre: nem vagy hátrányban, mert akiket ismerek, és veled egyidősek, azok sincsenek előrébb, hacsaknem komoly szülői segítséggel. ha havonta 200e+ forintot tettél volna félre az elmúlt 5-6 évben, még akkor is épphogy vmi panel beugróját kapargattad volna össze, és mellette nem jártál volna annyi helyen, mint emígy. banki területen dolgozni most nagy szívás, nulla fizetésért megszakadsz. az egy zsákutca.

a tervezésnél a szüleidre legyél figyelemmel, mert valszeg 60+ évesen már nemsok kedvük lesz egy középkorú nőt kerülgetni a lakásban.

2022. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Na szóval: Valaki írta, hogy 6 évig banban nem látott világot, az szívás. Igazából én sem láttam. Rosszul fogalmaztam. Ahol bébiszitterkedtem, azok elég kieső helyeken voltak, nem nagyvárosban, hanem vidéken, ahol csak hal volt (anglia) meg gyep (német). Jó, persze bementem a nagyvárosba amikor utaztam meg mondjuk még egyszer, de az nem nagy cucc, nem is élveztem. Olyan volt mint Budapest. Ezek az európai országok meglehetősen egyformák. Külföldre is azért mentem, mert javasolták, hogy jobban fogom tudni merre vigyen az élet ha kimozdulok otthonról. De nem így lett, ez a baj. Csak azt tudom, hogy mik azok, amivel nem szeretnék foglalkozni.
2022. júl. 4. 19:32
 15/25 anonim ***** válasza:
13%

9


Nem irigykedem.

Elmondtam a véleményemet, amit a kérdező kérdezett. Ebben az országban semmire nem lehet negatív véleményt mondani kifejtett érvekkel, mert az irigykedés? Érdekes elgondolás.

Örültem volna, ha megtehetem, hogy egyetem és középiskola mellett sem kell dolgoznom, de sajnos nem így alakult. A kérdezőnek tok jó és viszonylag laza élete volt, de én akkor sem erre vagynek egy ferfiban, mert számomra nem tűnne úgy, hogy kitartó és céltudatos, ami már ilyen korban kellene ahhoz, hogy eldöntsem, tudunk-e egymással hosszú távon tervezni.

Na ennyit az irigykedésről.


24N

2022. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Elég sok mindenben céltudatos vagyok, mondták már páran, de az megint valahogy más területekben mutatkozik meg. A bébiszitterkedést sem élveztem amúgy. De jobb volt, mint itthon multinál melózni.
2022. júl. 4. 19:36
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért mindenki nem dolgozhat hivatalban és nem lehet menő munkája..nem egyforma agyi képességeket öröklünk .. mindenki jó valamiben csak nem tudja felfedezni mert nagyon zárt a gondolkodása.
2022. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
25%
Én már ott elakadtam, hogy 20 évesen érettségiztél csak...
2022. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
11: Erről nem a fiatal tehet. Én dolgoztam olyan helyen, ahol mondták nekünk, hogy "Ne mondjuk már, hogy a diákszövetkezettől milyen bért kapunk, mert az itt dolgozók rossz néven vennék". Ez a cég szégyene, nem a diáké, vagy kezdőé!
2022. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
5 éves volt a gimi...
2022. júl. 4. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!