Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az már aggasztónak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már aggasztónak számít, ha annyira kiábrándultam a társkeresés ből, hogy már nem érdekel lesz e pasim vagy sem? Már nem is szeretnék senkit magam mellé?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 23:26
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
30%
A férfiaknak is ez lesz a legjobb. :)
2022. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
30%
Macska sem kell?
2022. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

Látom, hogy nagyon sok a nőgyűlölő, frusztrált pasi (akinek nem inge az...). Értem én, hogy vannak rossz tapasztalataitok, szerintem nincs olyan akinek ne lenne, de nem kéne kb mindenkit egy kalap alá venni, tekintsünk el attól, hogy melyik nemet szidjuk éppen. Én sem átkozódok, és mondom azt, hogy rohadjon meg az összes férfi.

Vannak normálisak és vannak hülyék, nem olyan könnyű megtalálni a hozzánk illőt (EQ,IQ). Viszont az, hogy egy szimpla kérdés ilyen indulatokat váltott ki, az már elég nagy baj, mert semmi rosszindulatú megjegyzés nem volt benne részemről, ami miatt így nekem és egymásnak kéne esni. Lehet mutogatni és hibáztatni a másikat, de jobban fogod érezni magad? Nem hiszem.

2022. júl. 5. 14:14
 44/49 anonim ***** válasza:
22%

43

Én már azon is mosolygok, hogy erőlködnek az idióta szavakkal, hogy kicsit posztgraduálisnak látszanak, de még finguszuk sincs, mit jelent:DDD

2022. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
78%
En konkretan nem tartom magam nogyulolonek, nem irtam olyat hogy rohadjon meg az osszes no, de amit latok es sok ferfi lat azt kar tagadni. Igazabol okom sem lenne utalni oket, mert eleg sokkal volt mar szexualis kapcsolatom csupan csak a nagyobb szazalekanak mar nem az a fontos hogy egy ferfi mennyire joszivu mennyire jo hozza, hanem ha van egy kiemelkedo egzisztenciaja a tobbi kozul, lassan mar irrealis elvarasokkal. Nem feltetlen a nok hibaja ez, inkabb a media a facebook, a televizio hulyiti az embereket. Es ezt kar firtatni mert mondhat akarki akarmit az anyagiak a vilag osszes nojenek fontos szempont koze tartozik csak valaki letagadja valaki nem. Es ha bejon a kepbe egy olyan aki stabilabb labakon all akkor sok no lelep hoppon hagyva az elozo parjat.
2022. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a legtöbb nő amire vágyik: ne nézd cselédnek, ne legyél óriás csecsemő, érzelmileg is légy jelen, legyen biztos állásod és kereseted (nem luxus, hanem alap dolgokra), legyél ápolt és ne járj lyukas cuccokban.(nyilván a lista nem teljes, de az irány az ez)

Fontos a pénz, abból élünk. Fiatalon és naivan azt gondoltam nem az számít, de miután összejöttem egy léhűtő férfival és 2 évig mindenre azt hallgattam hogy nincs pénz de mellette szolgáljam ki, akkor átértékelődött sok minden bennem.

Nyugodtan lehet mondogatni, hogy mi kell és mi nem minden nőnek, de pl az se szimpi nekünk ha helyettünk akarják ezeket megmondani.

2022. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
77%

Rendben van, hogy most kiábrándultságot érzel. Vannak ilyen életszakaszok mindenki életében. Ilyenkor tényleg el kell felejteni a párkeresés témát, és érdemesebb bármi mással foglalkozni, azokban megtalálni a boldogságot. Pl. munka, család, barátok, hobbik, sport, tanulás, önkénteskedés, stb...

Aztán ha készen állsz már újra az ismerkedésre, akkor kapsz majd jelet, tudni fogod 😉 most viszont semmiképp se erőltesd tovább.

2022. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít aggasztónak. Ha visszaolvasol, a kérdésedre elvétve jött csak válasz, helyette a többség a saját sebeit nyalogatja, gyakorlatilag rajtad kívül a kutyát sem érdekli, hogy lesz-e pasid, vagy sem.
2022. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
94%

Uram atyám megint egy "kiábrándult" ember. Tudod mit jelent küzdeni? Fektettél már munkát az életetbe? Ha igen, eleget? Nyitott vagy mások közeledésére? Nem lehet, hogy túl görcsösen csináltad?

És ezt ne nekem válaszold meg, hanem magadnak. Ez nem úgy működik, hogy nem akarsz társat, mert akkor nem írnád ide gyik-re. Ez az egész olyan dolog, hogy csak egyszer vesztesz benne, amikor feladod.

2022. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!