Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az már aggasztónak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már aggasztónak számít, ha annyira kiábrándultam a társkeresés ből, hogy már nem érdekel lesz e pasim vagy sem? Már nem is szeretnék senkit magam mellé?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 23:26
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
83%

"Az évekkel ezelőtti szinthez képest pont az változott, hogy az elvárások nőttek és többet hisznek magukról az emberek."


Bővel elég ha lerombolja azt, ami egykoron működött.

Tegyük hozzá, hogy felnőtt egy fiatalabb generáció és velük diktáltatják az új trendet. Aki ebben nem akar részt venni, azt meg maradinak gondolják. De ez nem csak a trendről szól, hanem egy újfajta értékítéletről. Valaki nem tud ezzel azonosulni.

2022. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
23%

#30: Annyira nevetségesek vagytok. Amikor egy incel rinyál, hogy jajj, nem talál senkit, akkor elszidjátok mindennek. Amikor egy nő ugyanezt lenyomja, akkor meg istenítitek és nehogymá' valaki szóvá merje tenni, hogy az emberek maguk is tehetnek a társkeresésről.

Honnét tudom, hogy mennyire könnyű megfelelő pasit találni? Öhm... Biztos meglep, de a környezetemben vannak férfiak és nők. Ugye, milyen hihetetlen? :O És valahogy az értelmesebb nők elég jól szűrnek és viszonylag könnyen találnak megfelelő férfit. Valahogy tőlük sosem hallani ezt a "jajj, a pasik hozzáállása milyen rossz" szintű szöveget.

Természetesen, ha valaki nem értelmes, neki nem lesz könnyű megfelelő pasit találni. Joga van mindenkinek nem értelmesnek lenni.


És ha már a kérdezőt írtad: Olvasd már vissza te szerencsecsomag, hogy arra már válaszolva lett. Ha magánál jobb pasikat választ, akik szórják a red flageket, akkor nem a pasik hozzáállásával van baj, hanem vele. A pasik megkapják így, amit akarnak, jelenleg a nő sír itt egyedül.

2022. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
82%

Én nem szidok senkit. Amiket meg láttam kérdéseket, azok arról szólnak hogy a nők egytől egyik milyen szarok, elnézést ha ez nem tetszik mkinek :D de itt nem a férfiakat szidják, nem lehet össze hasonlítani a kettőt.


Lehet vannak a környezetedben férfiak, de párkapcsolatban nem éltél velük gondolom, így nem tudhatod akkor sem mennyire könnyű vagy nehéz találni valakit akivel passzoltok. Mégha amúgy semmibaja a pasinak se biztos hogy passzoltok.


Elolvastam, de ezek csak feltételezések, nem tények. Nem tudhatjuk mik zajlottak le a kérdezővel.

2022. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
0%

#33: Annyira ezt láttad, hogy most is arról megy a szövegelés, hogy jajj, de nem lehet normális férfi találni a társkeresőkön. És ne keverjük már a dolgokat... Van max. 5 szerencsétlen incel, akik sorban tolják ki full ugyanazokat a kérdéseket. Rájuk jut fejenként 2-3 nő, akik meg a hozzászólásokban írnak rendszeresen negatívat a férfiakról. Ja, hogy az nem zavar... Valóban nem lehet összehasonlítani a kettőt, ha az egyikből ennyivel több van. Úgy meg főleg nem, hogy téged csak az egyik oldal érdekel és egyoldalúan nézel mindent.

Elnézést nem kell kérned a csőlátásodért, engem aztán nem zavar, de téged se zavarjon, hogy nem mindenki tapsol ehhez a szinthez! :D


Valóban nem éltem párkapcsolatban férfiakkal, ahogy mondjuk atombombát sem robbantottam, sört sem főztem és még 1000 dolgot nem csináltam... De, ettől még tudhatja ám az ember, hogy milyen valami és hogy működik. Ilyen téren is elfogadom a csőlátásod, de fogd fel, hogy mások azért ennél értelmesebbek.


Feltételezések, amik 99.99%, hogy reálisak. Valahogy, amikor random hozzávágjátok az emberekhez, hogy incelek, mertcsak', akkor miért nem látom, hogy hősiesen védelmeznétek bárkit is, hogy csak feltételezés a dolog? :O

Ja, hát igen... Megint csak a csőlátás.

2022. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit mókás, ahogy ezt a csőlátás dumát tolod és észre se veszed hogy rád (is) igaz :) minden jót neked
2022. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
0%

#35: Mondjuk, azt képtelen vagy megindokolni, hogy rám miért lenne igaz, de nem is vártam az előbb nyújtod szinted után olyan csodálatos képességet, mint az érvelés.

Neked is minden jót.

2022. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
4%

Én azért jöttem a Tinderrel, mert ha a kérdező tényleg sikertelen társkeresésben és még nem próbálta ki, elég csak felmennie oda és jobbra húznia az első átlagos kopasz szemüveges kövérkés pasit. A match és az ajánlat jó minőségű hosszú távú kapcsolatra szinte biztos akkor is, ha a kérdező amúgy csúnya(=kövér).


Ha viszont volt fenn Tinderen és abból ábrándult ki, akkor meg jogosan kapja a pofonokat mivel valószínűleg ő is a top férfikra utazik.

2022. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
0%
Annyira gyönyörűen megmutatja az itteni értelmi színvonalat, amikor az érvelést lepontozzák, a fegyver nélkül vagdalkozót pedig fel... :D
2022. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló. Én a nőkbe vetett bizalmamat veszítettem el. Voltak randik az utóbbi időben, de úgy érzem, én már nem akarok ilyesmivel vesződni. Alkalmi kapcsolatba belemegyek nyilván, amennyiben a másik fél vevő rá, és kizárólag szexről szól, és úgy érzem, ennél nem kell több. Jól érzem magam a barátaimmal, egy nőtől (ha van), megkapom a nemi kielégülést, élem az életemet, és ennyi. Nagyon értelmes, korához képest jóval érettebb nő kell, hogy jöjjön, akire én azt mondom, hogy próbáljuk meg. Félreértés ne essék, nem a nőket hibáztatom. A világot hibáztatom, és a benne rothadó erkölcstelenséget. Facebook, Instagram, Tinder, Twitter és a többi.

Emberek, telefont a zsebbe, és beszélgessetek! Bízom benne, hogy lesz ennél jobb világ is.


27/F

2022. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen mindegy mert a nok sirankoznak itt ossze vissza, de ha van egy ertelmes ferfi az nem kell. Nem tartom magam en se csunya ferfinak szexkapcsolatom mar volt eleg sok, de nem egyszer kiprobaltam tarskeresoket ertelmesen normalisan irtam es az elso szia utan kuka. A nok manapsag mar az alapjan valasztanak hogy kinek van egy jo kocsia, sajat kegli, jol fizeto munka, plusz nem kis penz a szamlan es nekem ne szonokoljatok hogy nem igy van. Ha egy pasi tok atlagos mondjuk atlagos berrel, esetleg nincs sajat keco, vagy nem all olyan stabil labakon mar minusz 10 pontal hatranybol indul. Kutyat nem erdekli hogy milyen joszivu meg normalis. Talan el kene gondolkodni csajok mert egyedul maradtok 😙
2022. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!