Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az már aggasztónak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már aggasztónak számít, ha annyira kiábrándultam a társkeresés ből, hogy már nem érdekel lesz e pasim vagy sem? Már nem is szeretnék senkit magam mellé?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 23:26
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
82%

Jaj már :D persze minden nő ugyanolyan, ugyanazokat a hibákat követi és vakon a “jópasikat” követi akik persze mind egytől egyik csalnak, hazudnak, átvernek. Bezzeg a jó fiukat senki nem veszi észre. Uncsi.

A kérdésben nem láttam a társkeresőről egy szót se de már jöttek a kiket húzol ide oda szövegek mintha csak a tinderen lehetne ismerkedni.

2022. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
7%
#21: Nem ezt irtam, de erdekel is teged, hogy mire reagalsz? :D
2022. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
79%

Igen érdekel:)

Azt írtad több ilyet láttunk, milyet? Arról szóltak a kommentek, hogy nem “húzza jobbra az átlagos fiukat”, de bezzeg az extrém jó pasi kellene, akik teli vannak red flaggel. Sorry nem tudom melyiket ki írta, de ezekre írtad hogy ugyanaz a séma, úgyhogy ha szó szerint nem is ezt írtad, de ezekkel értettél egyet.

2022. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
17%
Én már észre se veszem, ha kellek nőnek, biztosan csak ugratnak kacsintásaikkal..., hiszen a trendnek nem felelek meg...nem küldök farokfotót, nem kocsmázok, nem bagzok, nem érem el a 210cm magasságot...stb.
2022. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
90%
Nem ismerek olyan nőt akinek imponálna a farokfotó :D a kocsmázás+bagózás nálam pl instant off, de ahogy érzed:)
2022. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
7%

#23: Ha érdekel, akkor esetleg próbáld is meg értelmezni, amire reagálsz és ne olyanokat láss bele, ami ott sincs.

Ha az illetőnek elege van a társkeresésből, akkor valószínűleg kipróbálta a leggyakoribb részét is. Ilyen az online társkeresés. Ha nem, akkor nincs még elege a társkeresésből és hiszti az egész.

Arról szól a kommentem, hogy vegye már észre a szintjét. Ha nála jobbakat húz be és nem kell senkinek komolyra, akkor értelemszerűen maga fölé választ. Felőlem azt húz be, akit akar, csak utána ne rinyáljon. Ha az átlagos srácok a szintje, akkor azt húzza be. Ez pont olyan, mint amikor az incel srácok sírnak, hogy nem találnak modell barátnőt.

Vaaagy, nyújthat többet is, hogy a jobb pasik komolyra is akarják. Ez már rajta áll.

A kinézetet pedig a red flagekkel együtt írtam. Ettől függetlenül is: Egy jó pasi mit csináljon a kérdezővel, aki rinyál és valószínűleg nem sokat nyújt?

2022. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
67%

10. Egyetértek! Gondolkodjunk átlagosban. Én a személyiséget nézem. Nem tudnék együtt lenni valakivel aki fullos, de a személyisége kibírhatatlan. Egyszerűen nem megy.


Tinder. Most ez a "megoldás" mindenre. Tudjuk kik vannak fent általában. Hagyjuk!

2022. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
10-15 évvel ezelőtt még lehetett normális online ismerkedésről beszélni. Volt aki onnan verbuválta össze a komoly kapcsolatára valót. Ami most megy, az komolytalan! Tinderről kicsi a valószínűsége hogy tartós viszony kerekedik. De ha egy-két randira, esetleg szexre kellenél, majd dobnak, akkor pont neked találták ki. Az élő ismerkedés van az első helyen, csak már nem olyan közvetlenek az emberek, mint akkoriban. Egy nagy katyvasz, amiben jelenleg vagyunk, én így látom.
2022. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
14%
#28: Ha az illető nő normálisan lövi be a szintjét és normálisan ismerkedik, akkor továbbra is találhat simán megfelelő férfit tinderen. Az évekkel ezelőtti szinthez képest pont az változott, hogy az elvárások nőttek és többet hisznek magukról az emberek.
2022. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
95%

Te honnan tudod mennyire könnyű vagy nehéz megfelelő pasit találni?

A kérdezőt idézem: “ Itt a probléma a pasik hozzáállásával van a baj, tisztelet a kivételnek”


A kivételt nem találta még meg, nem azt kérdezte vele mi a baj.

2022. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!