Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az már aggasztónak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már aggasztónak számít, ha annyira kiábrándultam a társkeresés ből, hogy már nem érdekel lesz e pasim vagy sem? Már nem is szeretnék senkit magam mellé?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 23:26
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
88%

Nem aggasztó, inkább általános.

Itt az a konszenzus hogy átlag kinézetű férfival csak jó tapasztalataid lehetnek, és ők automatikusan illenek minden nőhöz (ami a hülyenőknek nem elég, nekik csak a tökéletes külsejű, de egyben emberileg selejt férfiak kellenek) viszont a való élet jóval komplikáltabb ennél.

Mindenkinek megvan a saját gondja, baja, és hibái, és nehéz olyat találni akivel tényleg összeillenénk.

Ez a netes társkeresőkön szinte lehetetlen élőben pedig szintén nehéz. Még mély barátságokat is nehéz kötni hacsak nem olyan az életed hogy rengeteg ember között megfordulsz, nem hogy romantikus partnert találni.. Szép is lenne ha csak annyi lenne a titok nyitja hogy húzz jobbra az átlag Gézáknak.

2022. júl. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
12%

"Nem arról van szó hogy fullos pasik kellenek. Átlagos kinézetű barátaim voltak."


Miért van az, hogy ilyet csak azoktól a csajoktól hallok, akik behúzták a legjobb pasikat, akik toltak nekik 100 red flaget, aztán alájuk feküdtek? Értelmes, érett nőtől valahogy ezt a közhelyes szöveget még sosem hallottam.

2022. júl. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
98%
Férfiként én ezzel pont ugyanígy vagyok. Nem is keresek már senkit. Belefáradtam.
2022. júl. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
93%
Én is ugyanígy vagyok ezzel, csak férfiként. Nem akarok senkit már, belefáradtam teljesen. Élek magamnak, a hobbijaimnak, így is boldog vagyok, s csak ez számít. Már nem tudnám elképzelni magam egy kapcsolatban, nincs rá szükségem egyszerűen.
2022. júl. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a házasságom ért véget olyan undorító, megalázó módon (megcsalás, hazudozás az exférjem részéről, vádaskodás, flegmázás, minden is volt a végén), ami elvette a kedvemet attól, hogy újra próbálkozzak. Inkább egyedül, így nyugodtan tudok a gyereknevelésre és a munkámra koncentrálni.
2022. júl. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
19%

Kit érdekel a nyomorod? Biztos egy genetikailag vékony nő vagy de amúgy semmi extra. De neked a extrém jó pasi kéne vagy semmi.


Nem tudom sajnálni az iyleneket!

2022. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
30%
Hány évesen jutottál ide?
2022. júl. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 Noren1989 ***** válasza:
28%
Figyu,tegyél úgy,ahogy jólesik, csak ne vérnyàkolj miatta. Ez a te döntêsed.
2022. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
75%

Miért vetítik ki itt egy páran a kérdezőre a saját frusztrációikat?

Semmit nem tudtok róla, de mennek a feltételezések hogy “kiket húz jobbra”. Mikor tinderről egy szó sem volt :D

2022. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
21%

#19: Ha ezerszer latunk egy szoszerinti sablonszoveget, akkor mit mondjuk? Pont o lesz az 1001.? Ne legyel mar ennyire naiv. Pont, hogy a pontozasokbol latszik sokszor a frusztracio, amikor tipukus, hetkoznapi dolgokat probalnatok meg nem letezonek beallitani.

Es de, leirta a tarskeresos tapasztalatait. Ha valaki nem egy moha szintjen mozog agyilag, a tobbit kepes osszerakni.

2022. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!