Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik nővel járnátok gyakoris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nővel járnátok gyakoris férfiak?

Figyelt kérdés

A) Külső:

- nagyon szexy arc

- formás, edzett test

- csinos öltözködés

Belső:

- nárcisztikus

- domináns

- magabiztos

Végzettség:

- egyetemi diploma

Munka:

- fehérgalléros munka


B) Külső:

- átlagos vagy csúnya arc

- elhízott test

- hanyag öltözködés

Belső:

- gondoskodó

- kedves

- önbizalomhiányos

Végzettség:

- érettségi

Munka:

- bolti eladó vagy gyári

melós


Sok ilyen kérdés van ahol férfiak közül kell nőknek választani, ez most fordítva van.



2022. júl. 1. 20:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
81%
A szép és a ronda is általában beteg személyiségű...
2022. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
86%
30-as, pont ezért lehet tudni, hogy akik ilyen kérdést írnak ki, soha nem voltak még nő közelében.
2022. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
81%
1. Inkább nárcisztikus legyen mint dagadt.
2022. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Egyszerűen túl külsőségesek és válogatósak vagytok. Az állóvizet akartam felkavarni, mert mindig csak férfi választék volt nőknek, most fordítva lett.
2022. júl. 1. 23:54
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

A semmiképpen nem kéne...

B talán...keverj egy újat a külsőt ki hagyhatod.(oké ne legyen irdatlan kövér,és fogatlan,meg púpos.)

2022. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom hogy a két körülírás klasszikus sztereotípián alapuló leírás.


A diplomás az mindig gyönyörű, nárcisztikus, domináns, karrierista, milliókat keres, tökéletes a megjelenése meg az öltözéke is minimum prémium márkákból tevődik össze.

Míg a szakmunkás, ronda, csúnya, kövér, buta, kínaiból van öltözve.


Ő fodrász, milliókat keres havonta, full plasztika, full luxusmárkák, rózsadombi házzal.

[link]

2022. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Míg itt vagyok én egyetemi diplomával és nyelvtudással, full depresszióban, a karrieristákhoz képest meg a kanyarba se vagyok, az életem egy káosz és katasztrófa, nulla vagyonnal, nulla ingatlannal, testképzavarral, viccnek is rosszul ható havi jövedelemmel.

Az egyetemi papír nem hoz magával mindig csillogó villogó létet. Pedig a linkelt hölgy korabeli vagyok.


36 voltam

2022. júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

37-remélem jobbra fordulnak a dolgok.


A válaszom mindenképpen a B.


Bár ha hasonló típus vagy pasiban akkor a B-típusú nők ugyan úgy nem adnak esélyt.Nem általánosítok de nekem pl 26 évesen nem volt még barátnőm.

2022. júl. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, nagyon primitív a gondolkodásod, arról nem is beszélve, hogy valójában nem is kérdezni akartál. Minden olyan válaszra, ami neked nem tetszik, rögtön ítéletet mondasz. Felszínesnek tartod a válaszolókat, de te sem vagy különb.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem választanám egyiket sem. Mindkét lehetőséged sztereotipia, a példádban aki szép, jellemre egy önzö rohadék. Aki csúnya kívülről, belül élő szent. A világ nem így működik! Mondhatod, hogy általában a szebb emberek aljasabbak, csak attól még nem lesz igaz. Én olyan embert szeretnék magam mellé, akit szépnek tartok ÉS kedvesnek is. Ha ez nem adott, akkor nem választok két nekem nem tetsző közül.

2022. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!