Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik nővel járnátok gyakoris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nővel járnátok gyakoris férfiak?

Figyelt kérdés

A) Külső:

- nagyon szexy arc

- formás, edzett test

- csinos öltözködés

Belső:

- nárcisztikus

- domináns

- magabiztos

Végzettség:

- egyetemi diploma

Munka:

- fehérgalléros munka


B) Külső:

- átlagos vagy csúnya arc

- elhízott test

- hanyag öltözködés

Belső:

- gondoskodó

- kedves

- önbizalomhiányos

Végzettség:

- érettségi

Munka:

- bolti eladó vagy gyári

melós


Sok ilyen kérdés van ahol férfiak közül kell nőknek választani, ez most fordítva van.



2022. júl. 1. 20:44
A kérdező szavazást indított:
A
B
38 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%
Egyik sem, viszont véletlenül ránoymtam ez egyikre és nem lehet levenni.
2022. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Melyikre mentél rá véletlenül?
2022. júl. 1. 20:55
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
marad a szingli lét
2022. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
#1 A
2022. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
B egyértelműen. Az A nárcisztikus amit nem tolerálok, a B meg kedves és gondoskodó, amik számomra a legfontosabbak.
2022. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%

AZért nem tetted magasra a lécet, járnék A-val. Nem írtad, hogy meddig, hogy csak vele leszek egész életemben, se azt, hogy tönkreteszi az életem... szóval egy kis járás, szex egy jó csajjal, ki mondana erre nemet? :D Na, ennyi értelme volt a kérdésnek.

Nekünk jóképű, de nők által lesajnált pasiknak egy ilyen "járás" elég lenne akár 1 hétre is, az is járás lenne, nemde? És dugtunk. Tehát küldetés teljesítve.

2022. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen a B-t választanám, a személyiség az, ami érdekel engem. A külső mindegy, nem igazán érdekel engem. A végzettség sem.
2022. júl. 1. 21:02
 8/39 anonim ***** válasza:
88%
Na itt az állandóan nekünk, nőknek írt hülyeségek férfiváltozata: a szép emberpéldányok belül mind rothadnak, a csúnyák meg földreszállt angyalok. Komolyan kitiltanám az ilyeneket a párkapcsolatos rovatokból mert semmi közük a témához és hálistennek soha nem is lesz.
2022. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
18%

Mindenképp A

Kinek kellene egy elhízott, igénytelen nő? Csak annak aki szintén ezen a szinten van. De sokan nem.

2022. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
A szép embereknek általában nem jó a személyiségük. Viszont amennyiben te insta nőkkel kívánsz járni, ám legyen.
2022. júl. 1. 21:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!