Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik nővel járnátok gyakoris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nővel járnátok gyakoris férfiak?

Figyelt kérdés

A) Külső:

- nagyon szexy arc

- formás, edzett test

- csinos öltözködés

Belső:

- nárcisztikus

- domináns

- magabiztos

Végzettség:

- egyetemi diploma

Munka:

- fehérgalléros munka


B) Külső:

- átlagos vagy csúnya arc

- elhízott test

- hanyag öltözködés

Belső:

- gondoskodó

- kedves

- önbizalomhiányos

Végzettség:

- érettségi

Munka:

- bolti eladó vagy gyári

melós


Sok ilyen kérdés van ahol férfiak közül kell nőknek választani, ez most fordítva van.



2022. júl. 1. 20:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
84%
Ez a 2 véglet. Átmenet nem is létezik,ugye?
2022. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
86%
17-es vagyok. Arról én te tehetek hogy te egy ilyen “faaszság” kérdést voltál produkálni. Ellenben amit tettem, hogy összelegóztam az Aaa És a Béé legjobb tulajdonságait, és most Ő a barátnőm (jegyesem) Szóval én a nagy Ő-t választom.
2022. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
90%
Off: És mi van azokkal a férfiakkal, akiknek fontos, hogy lehessen beszélgetni "magasabb röptű" dolgokról is? Mert ismerek olyat, aki bevallása szerint azért vált el, mert a felesége hiába volt gondoskodó anya és jó háziasszony, nem volt a társa ebben, mert nem volt művelt, nem volt társasági, nem érdekelte semmi a mit együnk és hova menjünk nyaralni-n kívül, nem mentek semmi kultúrprogramra, nem voltak egymás pszichológusa vagy vitapartnere vallásról, politikáról, könyvekről vagy ki tudja, és folyton el kellett magyarázni neki mindent és dönteni helyette. Tehát ő elvett egy kevésbé érdeklődő nőt, hogy majd biztos változik mellette és mert külsőre tetszett neki meg jó volt a szex, de közben szellemileg, lelkileg magányos volt mellette. És pl. így aztán a gyerekek nevelését is elég két irányba képzelték (már ahogy az lenni szokott).
2022. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Akkor buta a csávó, gondoskodó odaadó nőt nem szabad elhagyni.
2022. júl. 1. 22:23
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mindenki csak addig tartja magát bárkivel elfogadónak, amíg nincs senkije.
2022. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Azt nem fogadom el, ha valaki nem gondoskodó, és nem odaadó. Az tök mindegy, hogy valaki a filozófiáról akar e beszélgetni vagy másról.
2022. júl. 1. 22:28
 27/39 A kérdező kommentje:
Ennyi.
2022. júl. 1. 22:28
 28/39 anonim ***** válasza:
88%
Hát 23-as... Az szívás... Sajnos ez így kevés... Még azt sem mondom hogy a megcsalás a megoldást, mert akkor feleslegessé válik a feleség... Az sem megoldás ha kolléganő a munkahelyén megoldja a szellemi kielégülés igényét... A legjobb ezt egy nőben tartani. Persze legyen ilyen nő, meg “engem” válasszon meg miegymás... Én pl azért vagyok szingli.
2022. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
91%
C: egy sportos, külsőre nekem megfelelő, intelligens, jó humorú, kedves, odaadó nővel járnék szívesen.
2022. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
87%

Annyi más apróságon múlik, hogy kivel kompatibilis. És tipikus, hogy ha valakiből egyszer már hiányzott valami, akkor a következőben azt keresed. Csak lehet persze, abból meg azt hiányzik, ami meg a másikban megvolt, csak amíg nem hiányzik, nem jutott eszedbe, hogy rajta legyen a listán az is. És így tovább. A példával csak azt akartam megvilágítani, hogy nem ennyire fekete-fehér sem a választék, sem az igények, elvárások, remények.

Pl. lehet valaki gondoskodó és kedves és megörülsz neki, mert beleképzeled, akit szeretnél, de aztán kiderül, hogy mittudomén, extrémen hipochonder vagy rendetlen vagy késős vagy ráad akar erőltetni valami ezoterikus izét, vagy folyton átjár az anyja vagy csak mulatós zenét hallgat... stb., amit mégsem tudsz elviselni.

2022. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!