Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esténként 5-6 sör elfogyasztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esténként 5-6 sör elfogyasztása tényleg ekkora gond a nőknek, hogy már több abbahagyta az ismerkedést mikor ezt elmondtam?

Figyelt kérdés
Jobb eltitkolni inkább ?
2022. jún. 19. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
0%

60#

Majd az a férfi akit férfiként is kezeltek attól elvárhatod hogy férfias legyen

Attól a férfitól akit szarra sem nézel eleve, attól egy büdös fost sem várhatsz el! Ergo azt csinál amit csak akar, és ettől még férfias is lehet, ha ő ezt úgy látja. Mert onnantól nem te mondod meg neki.

2022. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy piás férfi minden csak nem férfias.

És nem, nem kell vékonyak lenni, de dagatnak se.

Nálam tuti kizáró lenne. Heti egy ilyen nap még elmegy, de 5 nap marha sok...

N 30

2022. jún. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
97%
Tehát te egy hímsoviniszta, alkoholista dagadt disznó vagy. További boldog magányos éveket kívánok!
2022. jún. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
100%

Férfias??? Ezt jól olvastam. Szóval a nőies test ugye nálatok alapelvárás: selymes, simaaaaa bőr, nőies domborodó idomok etc.

Ennek a párja lenne a "férfias" puha, amorf, szétfolyó test? Nem inkább a feszes, izmosodó, erőteljes test az ami férfiasságot sugall? Szerintem ezt a nők jobban meg tudják ítélni, mit tartanak annak. A bűzölgő, iszákos, lusta petyhüdt jelzők cseppet sem férfias tulajdonságok.

2022. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 A kérdező kommentje:
#59 Nem járok kocsmába itthon iszok , nem vágyok ott a sok okoskodóra meg amúgy se jellemző hogy szingli csinos lányok isznak kocsmába egyedül akiket meg lehetne szerezni
2022. jún. 21. 17:39
 66/80 A kérdező kommentje:

#64


Attól mert valamelyik férfi vékony aztán kockahasa van az semmit nem jelent csak adottság , közben meg lófing ereje nincs , nekem lehet nem kockás hasam hanem van rajta zsír viszont erő van bennem, az erő férfias nem az hogy szálka valaki aztán amúgy semmi erő nincs benne

2022. jún. 21. 17:41
 67/80 anonim ***** válasza:
100%

A magam nevében tudok nyilatkozni.

Csinos, sportos, vékony nő vagyok.

Hiába magyarázol bármit is, hogy te mennyire erős vagy, nem fogok soha vonzódni az igénytelen, dagadék testedhez, és az alkoholizmusod is kizáró ok lenne. Egymagas vagy velem és majdnem 40 kilóval nehezebb úgy, hogy tudom, hogy zabálsz és vedeled a sört, tehát még nő létemre is több izomszövetem van, mint neked.


1. Nem hiszem, hogy alkeszként, igénytelen étkezéssel erősebb lennél, mint a normál testsúlyú, sportosan vékony párom. Mégis mi a franctól lennél?

2. Még ha erősebb is lennél, akkor is undorító vagy a golyó hasaddal a legtöbb nő számára. Nem, nem bocsánatosabb az elhízás attól, hogy férfi vagy. UNDORÍTÓ, akárhogy erőlteted. Főleg így, hogy neked persze vékony nő kell csak.

Ha a közelembe mernél egyszer is jönni, paprikaspray-vel fújnálak képen.

2022. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 A kérdező kommentje:

#67


Nem én vagyok undoritó hanem a viselkedésed, mindig kijön itt a nőkből a valódi jellemük, a belső érték nuku csak a kocka has meg a jóképűség , ha valakinek van egy kis pocakja az már undoritó meg fújj meg paprikaspray..


Több izomszövet.. ne nevettes már fél kézzel amit felemelek azt nem tudnád el az egész testeddel

2022. jún. 21. 19:21
 69/80 anonim ***** válasza:
100%
De fontos a belső, épp ezért nem kell alkesz pasi.
2022. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
100%

Te akarsz minden áron vékony, csinos nőt! Miért nem jössz össze akkor dagadt nővel? Álszent féreg. Te írtál le olyat, hogy nőtől undorító, ha pocakos. Neked szabad?


Igen, jön a paprikaspray, őszintén remélem, hogy úgy alakítja az élet, hogy rajtad próbálhatom ki.

2022. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!