Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esténként 5-6 sör elfogyasztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esténként 5-6 sör elfogyasztása tényleg ekkora gond a nőknek, hogy már több abbahagyta az ismerkedést mikor ezt elmondtam?

Figyelt kérdés
Jobb eltitkolni inkább ?
2022. jún. 19. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 A kérdező kommentje:

Szerintem az az alkoholista aki nem bír ki egy napot se meg reggel remeg a keze a piáért, hát nekem ilyen nincs, ha muszáj lenne kibírnák egy hónapot is de nem muszáj így minek sanyargassam magam egy élvezeti eszköz megvonásával?


Ez olyan minthogy egy pár minden nap szexel és rámondanák, hogy szexfüggők, bírjanak ki egy hónapot.. minek bírnák ki?

2022. jún. 19. 14:31
 32/80 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék olyan nőt aki sokat iszik mert 1, nem bírják annyira mint a férfiak átlagban, de úgy mint én biztos nem 2, egy nőnél azért ez nem olyan mint egy férfinál


Na meg lehet ha mellettem lenne a nő akkor nem innák annyit ha lekötne

2022. jún. 19. 14:32
 33/80 A kérdező kommentje:

Sajnos valóban sok pénzt visz el , főleg a cigivel együtt , de ezek olyan élvezeti faktorok mint másnak mondjuk az, hogy drága ruhákat vagy feles kütyüket vesz és a végén ugyanott kötünk ki.


Ez, hogy 10 év alatt új autó jönne ki belőle hülyesélg mert az ember akkor elkölti másra ha nem piára , de meg tudom engedni magamnak mert jól keresek ezzel nincs probléma, nem az ételpénzből kell finanszíroznom.

2022. jún. 19. 14:34
 34/80 anonim ***** válasza:
86%
En no vagyok es hetvegente azert rendszeresen beiszom en is, neha itthon is lemegy valami, de ilyen szintu napi fogyasztas az rengeteg. Nekem tuti kizaro ok lenne. Arrol nem is beszelve hogy milyen egeszsegugyi problemaid lehetnek ebbol kesobb.
2022. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
89%
Azért ez nem egészen ugyanaz mint ruhára vagy másra költeni ugyanazt a pénzt. Az egészséged is rombolod ami a párodra is kihatással lesz. A volt párom keményen ivott mielőtt összejöttünk, amiből én semmit nem érzékeltem mert teljes mértékben elhagyta a piát miattam, viszont az évek alatt szép fokozatosan visszatért. Az igaz hogy én a másik véglet vagyok mert soha nem iszom de hétvégente pár sörrel még semmi bajom nem lett volna, csak aztán ez olyan szintű lerészegedésekhez vezetett, hogy csomószor kirabolták vagy felébredt valami járművön és azt sem tudta hol van.
2022. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
91%

Pedig csak iszákos nőnek fogsz kelleni, még ha ez a nőknèl nem is olyan mint a fèrfiaknál.

Amúgy miben is másabb a kettő?

2022. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 A kérdező kommentje:
Én itthon iszom egyedül szóval ilyen gond nincs hogy kirabolnak stb
2022. jún. 19. 15:31
 38/80 anonim ***** válasza:
91%
Szószerint elhugyozod a pénzed.
2022. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 A kérdező kommentje:
Így is van bőven spórolt pénzem, saját hitelmentes lakásom is meg van, autóm is van , igazából nincs mire félretenni azt a havi 60-70 ezret amit ezekre az élvezetekre költök
2022. jún. 19. 15:34
 40/80 anonim ***** válasza:
68%

Te ugyanaz a személy vagy, aki tegnap úgy írta ki a kérdést, hogy közölted, hogy még dagadt is vagy, ugye? Nőknél más az ivás? Nőknél más a pocak?

Hát, én imádkozom azért, hogy élőben találkozzunk egyszer, hogy a bőrödön érezd azt a büdös, retkes lenézést, megvetést, amit itt csak írásban tudok közölni.


Üdv,

egy egészségtudatos, vékony nő

2022. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!