Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esténként 5-6 sör elfogyasztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esténként 5-6 sör elfogyasztása tényleg ekkora gond a nőknek, hogy már több abbahagyta az ismerkedést mikor ezt elmondtam?

Figyelt kérdés
Jobb eltitkolni inkább ?
2022. jún. 19. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
91%

Én voltam is alkoholista, szerencsére már 5+ éve kijöttem belőle és nem iszom azóta egyáltalán. (Kórházban is voltam miatta, aztán elvonón is.)


Nekem is így kezdődött, hogy először csak 1-2 sör esténként a vacsihoz, aztán még több. Aztán később már nem csak este ittam, hanem napközben is, aztán már reggeltől is, aztán már nem is tudtam józanul elmenni otthonról. És az 1-2 sörből is előbb 5-6 lett, aztán még több, aztán már nem is csak sör. Ja és ez nyilván nem egyik napról a másikra, hanem szépen fokozatosan ment végig sok év alatt.

Apám is alkesz volt, igaz ő meg is halt benne. Én is beleestem pedig gyerekként megfogadtam sosem leszek olyan, mint ő, aztán mégis. Nagyon ép ésszel, tudatosan kell élni és ebbe a napi szintű piálás elkerülése is beletartozik. Nyilván igyon néha az, aki tud bánni a piálással, de te vagy én láthatóan nem tudunk, úgyhogy inkább jobb, ha nem iszunk egyáltalán.

2022. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
87%
Ez már alkoholizmus, öcskös.
2022. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, mert nem piálok egyáltalán, engem másért szoktak kirugni a nők. Ill helyesebben szóba sem állnak velem, randiig sem jutok el😂
2022. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
90%
Remélem vízből is megiszol 3-4 litert egy nap.
2022. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
92%

Nem eltitkolni kell, hanem abbahagyni a piálást. Egyébként tipikusan a függők mantráit puffogtatod. Próbáld ki, hogy 1 hónapig ne igyál egyetlen korty alkoholt se. Ha már a gondolattól is ideges leszel, akkor bizony alkoholista vagy. Ha megcsinálod és nem hiányzik az alkohol, akkor tényleg nem vagy függő.

A gyereknek meg az a köze a piáláshoz, hogy alkoholista társsal épeszű ember nem vállal gyereket.

2022. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudod hosszú távon eltitkolni, szerinted nem lehet érezni rajtad ha ennyit iszol minden nap? Nekem se kéne olyan, aki minden este sörszagú meg mámoros állapotban van ha kell ha nem. Hiába tagadod, ez már betegség. Magadat lehet meg tudod győzni, de minket nem.
2022. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
89%
Hát én nem akarok gyereket, de ez nem jelenti azt, hogy alkesszal együtt élnék, wtf??
2022. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
25%
Ha alkoholmentes, meg izesített, akkor semmi gond vele.
2022. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
1%

Szerintem nem sok.

33N

2022. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
13%
Ment a piros mindenkinek😃
2022. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!