Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legrosszabb élményed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb élményed egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az eddigi kapcsolataidban.
2022. jún. 16. 23:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás.
2022. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Igazából az, hogy én próbáltam olyan barát lenni akire büszke lehet a másik és a lehető legtöbbet megtenni amit csak lehet. A kedvében járni és sok örömet okozni neki. De még így is hazudott nekem egy fontos dologban amit egyszer csak bevágott random. Rosszul esett nagyon, de erőt vettem magamon és veszekedés helyet megpróbáltam változtatni rajta.
2022. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Fizikai bántalmazás, lelki terror.
2022. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Megcsalás.
2022. jún. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Lelkileg terrorizált, ezzel szép lassan szinte teljesen megsemmisített, közben lassan elszedte minden vagyonomat, a beteges féltékenysége miatt elvesztettem a barátaimat, nem tudtam a hobbimat csinálni, de még dolgozni is egyre nehezebben. Végül fizikailag is egyre többször bántott, akkor tudtam kilépni.


És mindezt azért mert láttam a serüléseit, a szeretetre vágyását, beleszerettem, es segiteni akartam neki. Erre engem is lerántott.

2022. jún. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Megcsalás. De sokkal inkább az oda vezető út, az előtte levő kb. fél év szenvedés. Amikor tudod, hogy nemsokára véget ér az egész, érzed, hogy nem fog működni, de szakítani nem akarsz mert szereted a másikat. Ő viszont téged már nem szeret, viszont még nem szakít, te meg reménykedsz hogy mégsincs igazad. Ezek inkább csak ilyen nem tudatosuló gondolatok, mert egy kapcsolatban többnyire nem racionális érvek mentén működik az ember.

Nekem ez volt borzasztó, meg amit utána kaptam attól az embertől akit eszméletlen módon szerettem...

2022. jún. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a nevelés. 28 éves fiúgyermek volt. Külön kellett mondani hogy foltos lyukas pólót nem veszünk fel utcára, hogy színházba egy inget minimum vegyen fel stb. Apránként eljutottunk oda hogy kb az uzsonnáit is én terveztem pedig együtt se laktunk. Szerencsére ennél rosszabb élmény nem volt, mindwnkivel békében váltam el
2022. jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatos bizonytalanságérzés hogy nem szeret, megfog csalni, el akar hagyni, nem vagyok neki fontos, de soha semmire konkrétum bizonyiték, csak én voltam állandoan féltekenynek kihozva, meg akinek nincs önbizalma, de valójában nekem volt igazam hogy a másik valóban csak fél lábbal volt benne a kapcsolatban es kifelé kapcsintgatott es lazán meg is csaltak(bűntudat nelkul ugy, mintha szinglik lennének)vagy szakítasnál latszott meg, hogy a másikat mégcsak meg sem hatja, hogy nem vagyok többé.
2022. jún. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Magamra hagyott, amikor elhunyt az édesapám. Két év telt el, de azóta sem tudtam ezt elfelejteni.
2022. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A bizonytalanság a felelem,hogy mikor fog megcsalni ,ha magara hagyom 1-2 órára,vagy napra… mivel erős jelek voltak ra es majdnem lebukas amit tagadott es vegletekig bizonygatott,hogy nem tortent soha semmi. Megis keptelen vagy feldolgozni ezt es az orokos orlodes,hogy vajon megtette vagy sem?Ha erre kepes volt mire számíts, hogy fogod meg tudni,hogy atvernek vagy sem.. folyton szorongtam ,sirogorcsok tortek ram a legvaratlanabb pillanatokban.
2022. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!