Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi idősen miért tapasztalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen miért tapasztalom azt meg folyton,hogy furcsán és megdöbbenve néznek rám az emberek?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttem be a 24. születésnapomat és idáig egyetlen egyszer sem volt barátnőm. Kapcsolatba sem igazán kerültem velük az elmúlt 24 év alatt. Nem randiztam sohasem, nem fogtam meg egyetlen egy lány kezét sem és érdemleges beszélgetést sem tudok felmutatni. Hozzászoktam ahhoz, hogy mindenütt kivétel nélkül egyedül vagyok, senki sincsen körülöttem és ez vált számomra a természetessé. Nagyon sokszor tapasztaltam a családomtól, rokonoktól vagy néhány női ismerőstől azt, hogy az ilyen helyzetben lévő férfiakat rögtön elítélik és azonnal valamilyen mentális betegségre gondolnak ami meghúzódhat a háttérben. Az miért nem jut senkinek sem az eszébe, hogy esetleg nem voltak megfelelőek a körülmények az adott ember életében?

2022. máj. 31. 21:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy nem kellesz senkinek? Hiszen ha egy lány kezdeményezett nálad, akkor nyilván kellettél volna neki. Tehát láthatod, hogy igenis kellesz másoknak. Nyilván a külsőd tetszett neki, ha pedig sokat volt a társaságodban, akkor a személyiséged is szimpatikus volt neki, megismert valamennyire, ha sokat beszélgettetek. Miért gondolod hogy bármi baj lenne veled? Ez az eset is mutatja, hogy ez nem így van.
2022. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Ha magamra nézek egyszerűen semmi másra sem tudok gondolni csak arra, hogy visszataszító vagyok.
2022. jún. 1. 15:02
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

#32


Akkor az is vagy 25 éves kopaszodó helyi GYK celeb.

2022. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok GYK celeb.
2022. jún. 1. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!