Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi idősen miért tapasztalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen miért tapasztalom azt meg folyton,hogy furcsán és megdöbbenve néznek rám az emberek?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttem be a 24. születésnapomat és idáig egyetlen egyszer sem volt barátnőm. Kapcsolatba sem igazán kerültem velük az elmúlt 24 év alatt. Nem randiztam sohasem, nem fogtam meg egyetlen egy lány kezét sem és érdemleges beszélgetést sem tudok felmutatni. Hozzászoktam ahhoz, hogy mindenütt kivétel nélkül egyedül vagyok, senki sincsen körülöttem és ez vált számomra a természetessé. Nagyon sokszor tapasztaltam a családomtól, rokonoktól vagy néhány női ismerőstől azt, hogy az ilyen helyzetben lévő férfiakat rögtön elítélik és azonnal valamilyen mentális betegségre gondolnak ami meghúzódhat a háttérben. Az miért nem jut senkinek sem az eszébe, hogy esetleg nem voltak megfelelőek a körülmények az adott ember életében?

2022. máj. 31. 21:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
86%

Menj el pszichológushoz, az, hogy téged nem kedvelhet senki, és undorodnak tőled, az nyilván csak a te fejedben létezik. Ha hajlandó vagy dolgozni magadon, akkor meg tudod változtatni az életed, a szociális készségeket is lehet fejleszteni.

Az hogy van -e mentális problémád, az nyilván orvosi kérdés, de pszichés mindenképp van, szerintem akikről feltételezed, hogy megítélnek, inkább erre gondolnak.

2022. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
58%
Jaja, ha ronda vagy menj el pszichológushoz, attól majd biztos jobban fogsz kinézni /sarcasm
2022. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Valóban nincsenek barátaim és szociális életem sincsen. De, ha visszataszító vagyok vagy egyszerűen csak nem vagyok vonzó a nők számára akkor nem tudok ellene mit tenni. Bár ez mindig is nyilvánvaló volt számomra,hogy soha nem fogok senkit sem érdekelni. Hiszen magamról sem tudom elhinni azt,hogy valaki vonzónak tartson, csak arra tudok gondolni,hogy undorodnak tőlem. Lehet azért is alakult így mert több mint 10 éve minden nap mondogatom magamnak,hogy én kevés vagyok és nem vagyok méltó a nőkhöz.
2022. máj. 31. 23:18
 14/34 anonim ***** válasza:
83%
13-as Akkor ideje változtatni, ezt több mint 10 éve csinálod, te magaddal, ha az önbecsülésed rendben lenne, akkor a problémáid elmúlnának. Még nagyon fiatal vagy, nem kell 50+ évig még így lennie.
2022. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Csak már odáig jutottam,hogy nem tudok abban hinni,hogy ne látnám magamat reálisan. Úgy érzem,hogy ezzel a viselkedéssel nem csapom be magamat. Hiszen tudnom kell,hogy hol a helyem.
2022. máj. 31. 23:38
 16/34 anonim ***** válasza:
0%

#14


Miből gondolod, hogy csak azért, mert más gondol magáról, akkor majd hullani fognak az égből a nők :)? Annyira nem hiszem, hogy hülye lenne a kérdező, hogy ne látná saját magát jól...


Amúgy meg kérdező lesz a 25 éves kopaszodó gyerek, csak már annyian felismerték itt, hogy a mesében levont egy évet az életkorból :).

2022. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
62%
16-os Biztosan nem látja magát jól. Én nem tudom ki a "kopaszodó gyerek", de akinek 2 szeme, 1 orra, 2 füle van, az biztosan talál magának párt, ha belül rendben van.
2022. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

#17


Ezt a Nők Lapjából szedted vagy mezei Paulo Coelho idézet volt? Aki ronda az ronda. Ő se olyan hülye, hogy 10/10-es legyen, de csak 1/10-nek lássa magát. Nem beszélve róla, hogy akkor nők környékeznék meg őt... Valóban saját szintjén neki is lehetne, de elég valószínű, hogy pl. dagadt nőkkel ő se állna le...

2022. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
84%

18-as Ki mondta, hogy kérdező ronda, még ő sem?!

Annyi derült ki róla, hogy gyerekkora óta önértékelési problémái vannak, és be van fordulva, nem is beszélget senkivel, így még csak lehetőséget sem ad magának hogy bármilyen emberi kapcsolata legyen.

Értem én, hogy neked sincs nőd, de ha kicsit kinyitnád a szemed, akkor rájönnél, hogy nálad sem a külső a probléma, kimész az utcára, és látod, hogy a faiskolát végzett 3 fogú hajléktalanoknak is van.

2022. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

"faiskolát végzett 3 fogú hajléktalanoknak is van"


Mindenkinek lehet a 𝘀𝗮𝗷𝗮́𝘁 𝘀𝘇𝗶𝗻𝘁𝗷𝗲́𝗻. Nálam speciel pont a külső a gond egyébként, mert nem elégszem meg a saját szintemen levő nőkkel. Mint mondottam vala nincsenek az életben nagy meglepetések, ha rondának gondolja magát, akkor az is. Emlékszem anno én évekig nem mertem társkeresőn képet feltenni magamról, mert így még volt valami halovány remény, hogy esetleg tévedek. Ha megnézed 13-as utolsó mondatát még ő is reménykedik és nyitva hagyta a kaput a tévedésnek. Aztán végül én is feltettem képet társkeresőre és pontosan az lett, amire számítottam. Lehet már ő is túl van egy Tinder körön, talán 1-2 ronda még be is jelölte, de tutira nem írt nekik, mert rondák neki se kellenek...

2022. jún. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!