Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy állítólag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy állítólag a legtöbb párkapcsolatban a felek egyenlő arányban fizetik a kiadásokat/programokat, de én teljesen mást tapasztalok?

Figyelt kérdés

Az eddigi párkapcsolataimról egyöntetűen elmondható, hogy mindig én fizettem. Egyik barátnőmnek se jutott eszébe a pénztárcájához nyúlni ha fizetésről volt szó. Persze a tartalmas programokat (wellness, étterem, külföldi utak) ők maguk szívesen megszervezték az én kontómra. Tudom, itt majd jönni fognak egyesek azzal hogy normális nőt kell választani és nem cicababát. Nos, külsőre erősen nem voltak cicababák. Egyszerűen megszokták hogy ők nem fizetnek, az exeknél nem kellett, akkor nálam se kelljen.


Ugyanezt látom rengeteg ismerősnél. Mindig a pasi fizet, MINDIG. Boltban, étteremben, mindenhol. És nem élnek együtt, mielőtt valaki azzal jönne hogy az biztos közös pénz, mert nem az.



Tehát kérdem én azoktól akik állítjàk hogy 50-50 a normális kapcsolat.... ez így ebben a formában teljesen jó?


26F


2021. jan. 21. 14:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Azokat a barátnőket, akik semmit nem fizetnek Te választottad.

Más meg olyan barátnőt választott, aki hisz a közös teherviselésben.


Ennyi a különbség. Neked is jobban kellene választanod.



(nekem amúgy minden barátnőm beszállt a kapcsolat/együttélés költségeibe. Nyilván nem minden esetben ugyanannyiva, mert volt olyan, hogy én már jól kerestem, az akkori barátnőm meg egyetemista volt, így ha elmentünk valahova, akkor mondjuk én fizettem az utazás, a programot, az ebédet, de legalább egy fagyira valamire ő is meghívott. Amikor meg dolgozni kezdett, akkor már beszállt a rezsibe is, nyilván nem 50-50%-ban, de beszállt)

2021. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

"Ugyanezt látom rengeteg ismerősnél. Mindig a pasi fizet, MINDIG."


Berepülhetne nekem is egy ilyen palimadár az ablakon. Mindjárt kinyitom, hàtha.... 🤣

2021. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez valasztas kerdese. Felszines noket valasztasz, ok pedig kihasznalnak.
2021. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem voltak cica baba kinézetűek? Hűha, a kis huncutok jól rászedtek!😂
2021. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
azért, mert valószínűleg a nőid jobbak, mint amit te kapnál. én is oylan vagyok aki elvárja hogy kényeztessék, ha valaki nem tette, azonnal töröltem. akikkel összejöttem, azok mind fizetnek nekem, igaz, valamivel szerintem felettük is vagyok külsőre.
2021. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Én anno nem akartam, hogy a vőlegényem szarul érezze magát, ezért barhova mentünk, odaadtam neki a pénzemet, hogy ne nézzen ki úgy, mintha én hívnám meg! 😂

Ma már úgy vagyunk, hogy az fizet, akinek éppen van pénze, ha még mindkettőnknek van, akkor felváltva fizetjük a piát! 😂

Amúgy mi nyilván együtt élünk, szóval nem tétel, hogy ki fizeti be az adott számlát, vagy ki vesz az állatainknak kaját, vagy ki veszi a lisztet a boltban! 😂

2021. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, de te választasz szarul. A saját környezetemben csak olyanok vannak, ahol egyenlőség van a kapcsolatban. Nálunk is így működik.
2021. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom mert az ismerőseid is hozzád hasonlóak, akiknek olyan típusú nők kellenek.


Mi az ideálod, ha azt állítod, hogy nem cicababákra buksz?

Hol ismerkedsz? Milyen szöveggel ismerkedsz? Meddig tart, amíg leszervezed az első randit? Hova szervezed le az első randit?

2021. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Esetleg arra nem gondoltál, hogy kommunikációs problémák vannak a párkapcsoaltaidban?

Tudod, ha már valakivel agyba-főbe dugtok, meg külföldi utakra mentek, akkor talán arra a szintre is el kéne jutni, hogy a felmerülő kérdéseket és problémákat meg tudjátok beszélni.

Persze, hogy nem fogja reflexből nyitni a pénztárcáját, ha te szó nélkül egyből mindent fizetsz. Csak mondjuk akkor nem kéne ide rohannod panaszkodni.

2021. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanolyan vagy kérdező, mint a csajok, akik panaszkodnak, hogy őket minden pasijuk csak megfekteti, és utána megy tovább. Pedig azokat a pasikat ők választották, ők engedték az ágyukba.


Téged mi tart vissza, hogy olyan nőt keress, akinek nem kell fizetned 100%-ban mindent?

2021. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!