Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy állítólag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy állítólag a legtöbb párkapcsolatban a felek egyenlő arányban fizetik a kiadásokat/programokat, de én teljesen mást tapasztalok?

Figyelt kérdés

Az eddigi párkapcsolataimról egyöntetűen elmondható, hogy mindig én fizettem. Egyik barátnőmnek se jutott eszébe a pénztárcájához nyúlni ha fizetésről volt szó. Persze a tartalmas programokat (wellness, étterem, külföldi utak) ők maguk szívesen megszervezték az én kontómra. Tudom, itt majd jönni fognak egyesek azzal hogy normális nőt kell választani és nem cicababát. Nos, külsőre erősen nem voltak cicababák. Egyszerűen megszokták hogy ők nem fizetnek, az exeknél nem kellett, akkor nálam se kelljen.


Ugyanezt látom rengeteg ismerősnél. Mindig a pasi fizet, MINDIG. Boltban, étteremben, mindenhol. És nem élnek együtt, mielőtt valaki azzal jönne hogy az biztos közös pénz, mert nem az.



Tehát kérdem én azoktól akik állítjàk hogy 50-50 a normális kapcsolat.... ez így ebben a formában teljesen jó?


26F


2021. jan. 21. 14:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Most eltekintek attól hogy a kérdés nyilvánvalóan kitalált és csak a provokálás a célja (azért jelentettem), olyannak nézel ki biztos akit simán le lehet húzni. Ha valaki direkt céltáblát aggaszt a homlokára ne csodálkozzon ha lelövik
2021. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
19%
Mert ez is a feminizmus része. Hangoztatják hogy felesbe megy, valójában pedig egy csepp benzint, egy fagyit se hajlandóak kifizetni. Mikor hallottal te olyanról hogy egy nő meghívott egy férfit bármire?
2021. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk mi lenne, ha nem fizetnéd a külföldi utakat? Nyilván ha balfék vagy és nem nyitod ki a szádat, akkor csak ki leszel használva.
2021. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

11: "olyannak nézel ki biztos akit simán le lehet húzni. Ha valaki direkt céltáblát aggaszt a homlokára ne csodálkozzon ha lelövik"



Dehogy néz ki olyannak. Nem a csajok húzzák le, ő az, akinek ez nem számít a kapcsolat elején.


Egy nőnek rengeteg tulajdonsága van: mekkora a melle, milyen a humora, milyen az ágyban, mennyire dolgos, mennyire vár ja el a pasitól, hogy mindent az fizessen (mint az 5-ös válaszoló).



A kérdező pedig semmi mást nem csinál, mint ezeket a tulajdonságokat fontossági sorrendbe rakja.


Ha a közös pénzügyek a 1231422781. helyen szerepelnek az elvárás listájában, akkor nyilván nem szórja ki az ilyan csajokat, mert a legfontosabb 5-10 tulajdonságban megfelelnek neki, az meg már elég, hogy összejöjjenek.



Szó nincs itt lehúzásról

2021. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%

Az előttem szólók nagy részének igaza van - ha csak nem kamu a kérdés -, te választottad ezeket a nőket, te hagytad rájuk a dolgokat.


Mi mindent közösen finanszírozunk és a környezetemben is ezt látom.


Minek fizetted ezeknek a barátnőknek a dolgokat? Ki kötelezett rá? Miért nem mondtál nekik nemet, mikor valamit a kontódra kezdtek szervezni?

2021. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%

Keress olyan baratnot akinek olyanok az igenyei mint neked.


En pld egyszeru ember vagyok kulfodon eletemben egyszer jartam, belfoldon evi egy ket nyaralas boven eleg, lenne penz ra boven mondjuk de nem igenylem.


A baratnom is ilyen mint en, kicsi nyugis eletet elunk, idovel kis csalad kis haziko stb...


Nalunk soha nem tema h ki fizet, egyszer en egyszer o. Ha egyik nap en fizetem a kajankat masik nap o fogja, de ha nem o fogja akkor is jo mert elobb utobb egalba kerulunk.


Az hogy a barataid is ilyen csajokat találnak az inkabb teged minosit mint oket vagy a lanyokat, hiszen az ember olyanokkal baratkozik akik rajuk hasonlitanak...

2021. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
43%

Nem ez a baj, hanem hogy rosszul keresel. Persze kérdés hogy minek jött veled össze a csaj ha még a programok kifizetése is megterhel.

27/F

2021. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Rosszul választasz.

Mindig fizettem mindennek a felét, ha kimondottan ajándékot vagy meglepetést kaptam akkor annak nyilván nem, de nem kell minden nőt aranyásónak gondolni.

2021. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha elviszem a paromat etterembe, vagy kavezni en fizetek, ha utazunk valahova felezzuk. Bar mar 2 eve vagyunk egyutt, de ez miatt tudjuk is melyek azok az esemenyek amit en allok, melyek amik kozos koltsegek. Ha randizunk mindig en allom a csekket, igy korrekt. De peldaul ha leutazunk balcsira felezzuk a benyat. Egyedul akkor nem kerek tole semmit ha motoros turara megyunk es jon velem. Egy teli tank moci 3000-4000 ft, azt nem fogom elfelezni nem vagyok ekkora fillerbaszo.
2021. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én akárhány ismerőssel beszéltem, eddig egyik se mondta, hogy amúgy a csaj szokott fizetni. Inkább mondják, hogy milyen hülyeségekért kell nekik fizetni +ba. Nálam többé kevésbé (inkább kevésbé) sikerült felezni a dolgokat, de ők annyira nem/nem voltak szerencsések. Úgyhogy, szép meg jó ez a feles fizetés, de majd ha 10 ismerősömből legalább 5 azt mondja, hogy náluk van ilyen akkor majd hiszek benne, addig ez csak urban legend.
2021. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!