Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi idősen miért tapasztalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen miért tapasztalom azt meg folyton,hogy furcsán és megdöbbenve néznek rám az emberek?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttem be a 24. születésnapomat és idáig egyetlen egyszer sem volt barátnőm. Kapcsolatba sem igazán kerültem velük az elmúlt 24 év alatt. Nem randiztam sohasem, nem fogtam meg egyetlen egy lány kezét sem és érdemleges beszélgetést sem tudok felmutatni. Hozzászoktam ahhoz, hogy mindenütt kivétel nélkül egyedül vagyok, senki sincsen körülöttem és ez vált számomra a természetessé. Nagyon sokszor tapasztaltam a családomtól, rokonoktól vagy néhány női ismerőstől azt, hogy az ilyen helyzetben lévő férfiakat rögtön elítélik és azonnal valamilyen mentális betegségre gondolnak ami meghúzódhat a háttérben. Az miért nem jut senkinek sem az eszébe, hogy esetleg nem voltak megfelelőek a körülmények az adott ember életében?

2022. máj. 31. 21:53
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
"Annyi derült ki róla, hogy gyerekkora óta önértékelési problémái vannak, és be van fordulva, nem is beszélget senkivel, így még csak lehetőséget sem ad magának hogy bármilyen emberi kapcsolata legyen." Ez teljes mértékben így van.
2022. jún. 1. 12:01
 22/34 anonim ***** válasza:
22%
Ki néz rád furcsán és megdöbbenve, ha nincsenek szociális kapcsolataid? Ha nincs körülötted senki, nem beszélgetsz senkivel, akkor honnan tudja bárki is, hogy van-e kapcsolatod? A család, a rokonok, női ismerősök, akik elítélik "a férfiakat" általánosságban ítélik el, vagy a te magánéletedbe kötnek bele? Kik ezek a női ismerősök, akik nem a rokonaid? Akkor mégis beszélsz nőkkel, ráadásul magánélet dolgokról? Nem mond ez ellent annak, amit írtál? Vagy ez csak egy rinyálás, hogy sajnáljanak, vagy bizonygassák, hogy de, persze, te is értékes vagy? Azzal mire mész?
2022. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

Az allatvilag ugy mukodik hogy a dominans him kefel csak a tobbi meg nem.


Te nem vagy dominans him nem is leszel, szokj hozza.


Az emberek meg leszarjak a bajod, mert miert kene ez erdekeljen barkit?

2022. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Még régebben beszélgettem egy lánnyal. Aki szó szerint letámadott és folyamatosan kereste a társaságomat. Természetesen a viselkedésemből azonnal észrevehető volt,hogy semmilyen tapasztalatom sincsen.
2022. jún. 1. 13:32
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem mentális betegség, egyszerűen meleg vagy.
2022. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Már miért is lennék meleg?
2022. jún. 1. 13:45
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Szóval volt egy lány, aki közeledett hozzád, kezdeményezett, de te nem éltél a lehetőséggel, mert eldöntötted, hogy úgysem kellesz senkinek? Vagy esetleg nem tetszett neked az a lány, vagy nem volt szimpatikus?Ez mennyire volt régen? Miből gondolod, hogy észrevette, hogy nincs tapasztalatod? Hogyan viselkedtél? Azt ugye tudod, hogy az első kapcsolata előtt senkinek nincs tapasztalata, azért első?
2022. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Semmi baj nem volt vele, sőt nagyon is szimpatikus volt számomra. Nagyon kellemetlen volt számomra a társaságában lenni mert folyamatosan csak arra tudtam gondolni,hogy miért van pont velem. Mi lehet az oka annak,hogy ennyire érdeklődik irántam.


"Szóval volt egy lány, aki közeledett hozzád, kezdeményezett, de te nem éltél a lehetőséggel, mert eldöntötted, hogy úgysem kellesz senkinek?" Igen, így volt.

2022. jún. 1. 13:48
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
26: Csajozni mindenki tud. Ha te nem tudsz, akkor az azt jelenti, hogy tudat alatt meleg vagy. Fogadd el önmagad, jobb lesz. Menj ki a pride-ra.
2022. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
#29: Hagyj már békén a hülyeségeiddel.
2022. jún. 1. 14:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!