Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják itt sokan, hogy a nőknél létezik a hipergámia jelensége?

Figyelt kérdés

Sokan itt, ha a téma felmerül, csak az incelek nyavalygásának tartják, pedig az alábbi írásban egy nő beszél róla elég kendőzetlenül:


[link]



2022. máj. 18. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
88%

60

Teremtenek egyet maguknak. :D

2022. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:

Akit tényleg érdekelnek tudományos kutatások, és tud angolul, az kedvére szemezgethet:


[link]


Mind tudományos igényű cikk, olyan szaklapokból, mint pl. Cambridge University Press.


Némelyik használ is olyan terminológiákat, mint "alfa" vagy "béta", amelyek az incelgyűlölők és a hipergámia-tagadók szerint csak az incelek áltudományos terminológiájában léteznek.


Jó olvasást, de intelligencia, angoltudás, figyelem is kell hozzá, valamint a megfelelő következtetések levonásának képessége.

2022. máj. 18. 14:55
 63/72 anonim ***** válasza:
27%

Ez is elég valid, és egyáltalán nem áltudományos.


[link]

2022. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
94%

medium.com és a tudomány? XD

Már ott bukik a dolog, hogy igencsak önkényes a vonzalom megállapítása.

Nem derül, hol, mikor milyen adatokból származik, csak egy homályos utalás a Tinderre.

De ha te ezt megbízható elemzésnek tartod, akkor vigyázz, mert sokan át fognak még verni a palánkon.

2022. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
92%

Én meg bizonyítom neked, hogy drasztikus a nőtöbblet. Budapest (és bármely vidéki város) területén gyűjthetek több napi adatot, amiből egyértelműen kiderül, hogy legalább 3x több a szép nő a fiatalabb korosztályban is, mint férfi.


(Arról majd jótékonyan hallgatok, hogy a mintavételezés óvodák körül történt reggel és délután, a szépség meg ugye szubjektív, mindneki azt ért alatta, amit csak akar.)

2022. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
8%

Hát igen. Egy elemzés akkor valid, ha alátámasztja sokak empírikus tapasztalatát, és hát ezt nagyon. :D


Ha ez nem elég jó, a kérdező is linkelt, ha az nem elég tudományos, akkor nem tudom, mi az.

2022. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
3%

Ennek a nagyeszű bölcsésznek sincs study a kezében a saját álláspontját alátámasztani, de azért a másiktól megköveteli.


#I_love_kettősmérce

2022. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
8%

Hát igen, a lepontozás maradt az egyetlen érv. :D

De nyugi: attól, hogy acti karikátok zöld, a miénk piros, még nincs igazatok.

Egyébként igaza van az előzőnek: linkeljetek ide olyan tanulmányokat, amelyek szerint nincs hipergámia a nők többségénél, nincs alfa, béta, és omega besorolás, és igenis: a társkeresés piacán mindenki egyenlő eséllyel indul!

Várom a linkeket.

2022. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
11%

Na mi van, Szociológus úr? :)


Eltüntünk?


Jellemző... Lepontozni, ennyit tudtok. Tudománnyal meg a szellemi felsőbbrendűségetek tudatával nagyképüsködni, de amikor el kellene olvasni valamit, az már nehéz. Ja, angol... Értem én! Én azért elolvastam, amiket belinkelt a kérdező, volt, amit ismertem is. Ajánlom neked a Saint-Paul tanulmányt! Talán kicsit ismeretlen terep neked a Cambridge University Press világa, de én elég sokat olvasgattam.


Majd holnap összefoglalom neked, ha nehéz, hadd okuljon belőle itt mindenki, aki olvassa! Ja, ti nem okultok semmiből, mert mindent jobban tudtok. Bocsánat...


Azért összefoglalom, hogy el legyetek igazítva egy kicsit! :)

2022. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
14%

#22: "A milliárdossal ellentétben nekem nem lesz kevesebb attól, ha szexelek. Sőt. A jó szex egy nőnek is jó."


De azt már csak az aktus után tudod meg, hogy jó-e. És mivel külső alapján választottál, így ez lesz a kontraszelekció tárgya.


Nőnél is nyilván, csak kérdezz meg egy fullos nőt, hogy hogy érzi magát, miután egy dugás után otthagyta a srác (mert rossz volt az ágyban). De ha nem is emiatt hagyja ott, rosszul fogja érezni magát.


Meg kérdezz meg egy fullos férfit, hogy hogy érzi magát, ha szex után nem keresi többet a nő. A lényeg megvolt, legalább nem nyaggat meg akar kapcsolatot, jöhet a következő...


És amíg lesznek hozzád hasonlóan gondolkodó nők, addig mindig lesz utánpótlás következőkből.


Ezzel pedig azok a férfiak, akik a külsejükkel nem tudnak vonzalmat kelteni fognak magasról tenni a társadalomépítésre, mert minek? Hogy ha sikeresek is lesznek véletlenül benne, akkor se lehessenek boldogok, mert a sétáló pénztárcát lássátok bennük?

2022. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!