Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják itt sokan, hogy a nőknél létezik a hipergámia jelensége?

Figyelt kérdés

Sokan itt, ha a téma felmerül, csak az incelek nyavalygásának tartják, pedig az alábbi írásban egy nő beszél róla elég kendőzetlenül:


[link]



2022. máj. 18. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
94%

"Ami a lényeg ebből, az az, hogy általában a nők saját – akár külsőbeli, akár anyagi, akár társadalmi pozícióbeli – státuszuktól függetlenül ugyanazon státuszú férfit törekednek megszerezni."


Egy példából lehozza, mi az általában. Nem tudományos könyvet írtál, az is biztos.

2022. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
75%

Egy emberekből hogy lehet milliókra következtetni? Pláne barátokból, öcsém, akivel úgy választjátok egymást, hogy valamiben egyeztek.


Lemerészelik írni, hogy női logika, mikor a racionalitás szele sem érinti meg őket.


(Engem amúgy érdekelnek az elérhetőségek. Minden incel által példának felhozott ember érdekel.)

2022. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
16%

31


1. Régényt írtam, valóban.


2. Ez csak egy példa volt, de számos más példa alapján látom általánosnak a jelenséget.


3. Ha végigolvastad a hozzászólásomat, láthatod, hogy nem tagadom, hogy vannak normális nők: 12 éve élek házasságban eggyel. :)

2022. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
6%

Imádnivalóak vagytok :D


Ha közvetlen tapasztalatokat ír le az ember (akár én, akár a hobbi író válaszoló, akár a kérddző) akkor "ezek csak eseti dolgok, anekdotikus érvelés, nem számít".


Ha kutatást hozunk linkkel együtt, akkor "pf, ez ilyen incel tudomány, nem számít".


Mintha nem mi lennénk az igazi szektások 😅


Amúgy volt 4 évig párkapcsolatom, ebből kettőt jegyben töltöttünk, úgyhogy az incel (involuntary celibate) már nem is lennr használható rám definíció szerint, a házas gyerekes hozzászólóra meg szintén nem.

De ma már mindenki incel aki nem simp :D

Jó szórakozást a sok soyboy-nak.

2022. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
90%
Kérlek, linkelj már olyan könyvet nekem, ahol a férfi egy számára kifejezetten csúnya nővel akar összejönni. Vagy szegénnyel, csövessel, kövérrel, olyannal, akitől undorodik. Elolvasom még ma, semmi dolgom.
2022. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
91%

"Ha közvetlen tapasztalatokat ír le az ember"


Te mondod, hogy közvetlen tapasztalat. Én is kitalálhatok bármit.


Ráadásul te ugyanígy nem fogadod el a nők személyes tapasztalatait.

2022. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
90%
Hipergámia lètezik, pláne a fèrfiaknál. Komolyan elhiszik hogy ők 40 èvesen is vonzóak ès csak a húszèves model lányok jók nekik, pedig a szexuális kisugárzásuk 0.
2022. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
3%

"Kérlek, linkelj már olyan könyvet nekem, ahol a férfi egy számára kifejezetten csúnya nővel akar összejönni. Vagy szegénnyel, csövessel, kövérrel, olyannal, akitől undorodik. Elolvasom még ma, semmi dolgom."


Mondjuk s fél Európai történelem, ahol királyok és hadvezérek válogatatlanul tartottak ágyasokat, mert lesz*rták hogy milyen társadalmi státuszból való, milyen művelt, etc. XD


Amúgy te tuti nő vagy. Fix hogy nem hallottál még pasikat egymás közt beszélgetni nőkről.

És nem csak a lecsúszott feles rakétával napot indító nikotintól sárga körmű prolik dugnának meg csúnyább lányokat is.

Mostani munkahelyemen is, jól szituált, vasalt inges, bőrcipős töritanári szakos sráccal elbeszélgettem egy órát kb mikor épp nem volt munka, és ott alpáriskodtunk röhögcsélve négy szem közt arról hogy "a Dóri kicsit husi, de azért egy figyelmeztető lövést megérne". :D

Ezek tipik olyan beszélgetések amiket csajok előtt nem vállalnánk fel élőben.


Szóval de, még konkrétan én is lefeküdtem olyan lánnyal akire amúgy nem nagyon mutogatnék hogy megvolt.

De higgyétek csak azt hogy a pasik válogatósak 🤣

2022. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
86%
#34 Egy jó kutatás engem bármiről meggyőz. De tényleg. Csak az a baj, hogy mivel értek hozzá, ezért könnyen felismerem az áltudományos munkákat. Nekem egy kutatáshoz legyen megadva a módszertan, az elemszám, a vizsgált populáció pontos leírása, a kiválasztás folyamatának leírása, korábbi tudósok hasonló témájú munkáinak bemutatása, stb. Szóval az legyen olyan, hogy egyetemi szintű. Ne ilyen bohóckodás, mint pl a 13-as válaszban. Nem csak az eredményt akarom látni, kérem a kutatást. Ha számít valamit tudományosan, fent kéne lennie Google tudóson (mivel elég felkapott téma). Ha nincs fent, akkor az annyit is ér.
2022. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
93%
A "kicsit husi"rohadt messze van ám a rondától...
2022. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!