Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják itt sokan, hogy a nőknél létezik a hipergámia jelensége?

Figyelt kérdés

Sokan itt, ha a téma felmerül, csak az incelek nyavalygásának tartják, pedig az alábbi írásban egy nő beszél róla elég kendőzetlenül:


[link]



2022. máj. 18. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
4%

Itt amúgy valami butthurt-ös kiégett lógómellű örökszingli cat lady gyülekezet van?

Besértődtetek a pasikra mert nem talált rátok a George Cloony és 37 évesen nem is esélyes hogy megtaláljon, vagy mi?

2022. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
1%

39-es: gondolom te ilyen gender wage gap hívő is vagy. Eltaláltam? Azt szokták még "sztádíkkal" bizonygatni a hozzád hasonlók. Sőt, olyan study is volt már Kanadából, hogy a férfi orvosok keze által több női beteg huny el mint férfi...

sAiD thE sTudY

2022. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
90%
38-as te sem a nőket férfiakról. Nekem is van olyan pasi, akivel lefeküdtem, és csak másnap eszméltem, hogy úristen, szegény de csúnya, ne ezzel nem fogok büszkélkedni. És ugyanúgy megebszéljük, hogy na ennek jó a teste, csak csúnya a feje, de ha már nagyon hiány lenne, akkor jöhetne, ez nem rossz, csak nagyon buta szegény, de az ágymból nem rugdosnám ki... Nem minden nő, mert a női szexualitás még sokkal inkább tabusítva van, de nekem pl sok hasonszőrű szeximádó barátnőm van
2022. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
96%
#42 Nem, szociológus vagyok, ez a szakmám. Szóval érzékeny vagyok arra, ha egy szart próbálnak meg kutatásnak beállítani. Nem azért szoptam évekig a módszertani tárgyakkal az Eltén, hogy aztán mindenféle áltudományos baromságnak tapsoljak.
2022. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
5%

Akkor szakértő úr, írd meg hogy mi lenne hiteles kutatás! Mert tényleg érdekelne. Vagy ilyen teljesíthetetlen krítériumokkal fogsz jönni, hogy 100 000 000 nőt kéne felmérni, vagy mi?


Nagyon gondolkodtam már google űrlapos felmérésen, a fél elte szociológus meg pszicho szakja ilyesmikből írja a szakdogáját, úgyhogy annyira nem lehet tudománytalan ha ennyien csinálják.


Szóval na, hallgatlak.

2022. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
95%
Azt nem érted, hogy akit megdugnál, arra még feláll. Az, hogy csúnya, nem azt jelenti, hogy sminknélküli modell, vagy szürke kisegér. Nagyvárad téren a fogatlan cigányasszony. Akire nem áll fel. Akit nem tartasz vonzónak. "Ez a nő kuurva ronda, nagyon undorít, fel se állna rá, elveszem feleségül" - ilyen könyvet akarok.
2022. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
98%

#45

A kutatás legfontosabb feltétele az objektivitás, amit egy vágytól vezérelt kutató is nagyon el tud baszni.


De te nem vagy kutató sem. És nem mellesleg humán adatokat gyűjteni etikai engedély nélkül nem minősül kutatásnak, mi több, büntetendő.

2022. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon durva amúgy, hogy nem tudják értelmezni a ronda nőt.
2022. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
2%

Elképesztő, hogy még a konstruktív, tényleg nyitott kvisszakérdezésemre is megy a piros :D

Nem azért teszem szóvá mert érdekel hogy egy anonim magyar redditen milyen a százalékom, hanem hogy elvileg "értelmiségiként" a szociológus úr/asszony úgy be van feszülve, hogy már csak dafke pirosat nyom mindenre.

Én csak a tartalom kifogásolhatósága esetén pirosozok, de ha valaki visszakérdez, és nem állít, akkor arra nem nyomok semmit sem. Hisz egy kérdéssel hogy a francba lehet nem egyetérteni.


Na ez vagy te. Valahogy így képzeltem el eddig is a bölcsészkarosokat, ezután se fog változni. Ha a személyes ellenérzésed elpárolgott akkor esetleg leírhatnád a kérdésemre a választ is.

2022. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
2%

"A kutatás legfontosabb feltétele az objektivitás, amit egy vágytól vezérelt kutató is nagyon el tud baszni.



De te nem vagy kutató sem. És nem mellesleg humán adatokat gyűjteni etikai engedély nélkül nem minősül kutatásnak, mi több, büntetendő."


Nagyszerű! Tehát elvi síkon is elkaszálod a lehetőségét bármilyen témábavágó kutatásnak, de téged csak sztádival lehet meggyőzni...

2022. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!