Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják itt sokan, hogy a nőknél létezik a hipergámia jelensége?

Figyelt kérdés

Sokan itt, ha a téma felmerül, csak az incelek nyavalygásának tartják, pedig az alábbi írásban egy nő beszél róla elég kendőzetlenül:


[link]



2022. máj. 18. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
1%

43#


Aha... én akkor kérek egy olyan könyvet amiben szintén valami fakadva gennyedző lábú mosdatlan hajléktalannal fekszik össze a főhősnő. Hisz nincs is női hypergámia...

2022. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
4%

"szociológus vagyok"



Jol van, Cristopher... Elokerultel ujra?


Ugy kersz szamon rajtunk kutatast, hogy engedely kell ra, es ha nincs, buntetendo. Mi, incelek, normalis emberek vagyunk, nem diplomas kocsogok :)



37F incel

2022. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
92%

"Aha... én akkor kérek egy olyan könyvet amiben szintén valami fakadva gennyedző lábú mosdatlan hajléktalannal fekszik össze a főhősnő. Hisz nincs is női hypergámia..."


De én nem állítottam, hogy nincs. Én azt mondom, hogy ez a világon minden emberre jellemző. Az "író" fazon hozott egy megállapítást, ezt vittem tovább. A nők mind ilyenek, ebből én következtetek, hogy arra akar kilyukadni, a férfiak nem ilyenek, akkor lássuk, a saját területéről hozzon példákat.


Nagyon nem tudtok vitatkozni, emberek.


Ha állítok valamit, azt tudnom kell bizonyítani. A visszakérdezés, amit te csinálsz, csak bizonyítja, hogy nincs ilyen. Csak kicsit gyerekes és nevetséges.

2022. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
94%

54

De nem érted? Három incel összedobta a tapasztalatait, oszt' megszületett a világ teljes működését leíró elmélet. Hogyan kérdőjelezhetsz meg egy ennyire hiteles és reprezentatív kutatást? :DD

2022. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
90%

Én a magam részéről sosem értettem ezt a hipergámia dolgot.

Soha nem kerestem annál a szintnél jobb pasit, mint amilyen én vagyok nőben. De tény, hogy ennek a szintnek csak jó pasik felelnek meg, mivel én is jó nő vagyok.

Amikor még nem volt párom, volt 2 évem, amikor nem találtam normális párt, szingli voltam. Akkor, volt a neten pár pasi, aki azzal jött, hogy csak jóindulattal átlagos csaj vagyok, és ennek megfelelően le kellene adnom a szintet, különben mindig csak bántalmazva és kihasználva leszek. Ha nem vonzódom a "leadott szintes" pasihoz, akkor sajnos ez van, a szeretetnek és a komoly kapcsolatnak ez az ára.

Majdnem el is hittem, csak aztán a fránya tükör és az élet engem igazol. Néhány frusztrált, sz.ar kinézetű pasin kívül (ők is csak a neten) senki nem mondta, hogy átlagos lennék, és a visszajelzések, emberek viselkedése alapján sem ez jön le. Mondjuk azoknál, akik ezzel jöttek, 5-6 kategóriával jobb pasik kapartak/kaparnak utánam, az utcán pedig nem 1-2 csöves alkesz vagy bunkó cigány bámul/dudál, hanem jól szituált férfiak tapadnak rám a tekintetükkel, kihajolnak a kocsiból, pedig nem vagyok qrvás, sem extrém.

De ami ennél is fontosabb: Több, mint 8 éve élek komoly kapcsolatban, közelgő esküvővel egy olyan férfival, akinél egyáltalán nem kellett leadnom a szintet, és ennyi év után sem csökken a vonzalom. Viszont sem külsőre, sem sportosságban, sem karrierben, sem intelligenciában, sem szociális készségekben nem több nálam. Sőt, volt olyan, aki azt mondta, hogy pont 1-2 kategóriával gyengébb férfiban, mint én nőben (én ezzel nem értek egyet, csak azért írom le, mert egyszerűen nem az van, hogy én kiválasztottam egy húdejó pasit és az egóm mondatja velem, hogy megérdemlem, mert én puncival születtem). Valójában minden téren nagyon hasonlóak vagyunk.

Szóval, a saját tapasztalataim alapján akik ezzel az áltudományos hipergámia dologgal jönnek, azok általában valami neten élő, megkeseredett lúzerek leginkább, akiknek valami egész torz képük van arról, hogy ki kinek a "szintje". Azon is jót röhögök, hogy full komolyan azt hiszik itt egyesek, hogy az őszülő halánték egy átlag 20-onéves csajnak SZEXI. :D

Némelyikőtöknek még az univerzum sem stimmel.

2022. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
5%

"igazoljátok úgy, ahogy egy tényt szoktak: objektív eredményekkel, magyarul mások legit kutatásaival, valós számadatokkal, megfelelő mélységű tudományos érveléssel"



Erre viszont kismillio pelda van, de nektek ez sem eleg, mert kimagyaraztok mindent. Ahogy egy laposfoldest sem lehet meggyozni....



37F incel

2022. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
96%

"Ugyanis kutatás van arra hogy a nők a 35-40 közti pasikat találják a legvonzóbbnak."


Milyen nők? 20 és 70 között? Akkor lehet.

Ha 30 alatti nők, akkor kizárt.

2022. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
96%
Nőknek??? Akkor mit akarnak a vén taták a fiatal, csinos lányoktól?
2022. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
2%

Harmincas:


Pont azért nem látsz rá arra hogy valójában mi folyik a világban, mert a nagy entellektüelkedéseddel bezártad magadat egy elefántcsont toronyba, és szűrt valóságot látsz.


Igazán vicces amikor ezt egy szociológus teszi...

Magadat tartod információhiányban.

2022. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
85%
Bezzeg az incelek látják a valóságot XD
2022. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!