Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha kifizettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha kifizettem egy csaj vonatjegyét, próbálkoznom is illett volna?

Figyelt kérdés

Nyilván nem elvárás hogy próbálkozzon az ember, de ez a szitu olyan aminél adná magát a dolog.

A csajnak nem volt pénze egy rövidtávú vonatjegyre, és a kaller le akarta volna szállítani, de ott voltam én a balek. A magamnak vett jegy visszajárójából pedig kifizettem az övét is.

Én aztán (annyira leszoktam a csajozásról) nem foglalkoztam a csajjal, nem kezdtem cseverészni, a pénzt leírtam csekély veszteségnek és kész.

Mit gondoltok erről?



2022. máj. 8. 07:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem illett volna, azzal oda is a lovagiasság rész, mert nem megmenteni akartad, hanem megdugni.


Egyébként ha tetszettél volna neki, ott marad a közeledben, mindenki ezt csinálta volna. Ha nem tetszel, illedelmesen köszön és lelép, nehogy úgy érezd, tartozik neked..


Tapizás fel sem merül, mennyi szexuális zaklató van itt???

2022. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"Egyébként ha tetszettél volna neki, ott marad a közeledben, mindenki ezt csinálta volna."

Na ez érdekes!

Szóval le sem szállt volna (a vonatjegyén túl utazott volna) akkor a csaj?

Vagy ezt hogyan érted?

2022. máj. 8. 09:21
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha akart volna tőled valamit, akkor megpróbál beszédbe elegyedni veled. Akár azzal az ürüggyel, hogy add meg az elérhetőségedet, mert vissza akarja neked adni a pénzt. Szerintem helyesen tetted, jó arc vagy, hogy nem éltél vissza a helyzettel :).
2022. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
96%

Akkor kapta el a kalauz, mikor le akart szállni? Akkor mégis milyen "próbálkozásról" beszéltél a kérdésben, ha időd sem lett volna rá?


Amennyiben volt ideje a kalauz büntetése után leülni a csajnak, és közel ült hozzád, nem ment át másik vagonba, akkor tetszel neki. Amennyiben elhúz másik kocsiba, vagy a kocsi másik részére, hogy véletlen se lássátok egymást, akkor nem kellesz neki.

2022. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

Én nőként azt is el tudom képzelni, hogy az eset után a lány nem lett volna cseverészős kedvében, mert szégyellte volna magát, és ezért is nem nyitott vagy vitte túlzásba a hálálkodást. Plusz ha perceken belül szállt is, lehet, hogy nem látta értelmét belekezdeni egy beszélgetésbe.

Szerintem is jól csináltad, így megmaradtál nem érdekből cselekvő gavallérnak. :) Aztán ki tudja, lehet, hogy utaztok még ugyanazon a vonalon...

2022. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%
Plusz ilyenkor még az is mellé jár, hogy felkelted az egy vagonban utazó másik nő figyelmét azzal, hogy te ilyen rendes srác vagy, és ő ül a közeledbe. Én biztosan megdicsértem volna, amit látok, de legalább feltűnően mosolyogtam volna rád.
2022. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
Pont egy ilyen helyzetben visszataszito nyomulni mintha a vonatjegy arat le kene dolgoznia. Mas, ha egymasra eleve ugy neztetek volna, o igeri, hogy visszafizeti majd.
2022. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"Szerintem, ha akart volna tőled valamit, akkor megpróbál beszédbe elegyedni veled."

Megköszönte, de nem próbált

Nem véletlenül, mert bele voltam akkor is merülve ebbe a francos gyakoriba.

Mellettem ült, és jópár megállón át. Rá se hederítettem.

Már azt hittem tovább utazik mint mondta, de végül mosolyogva köszönve és megköszönve leszállt.

Amúgy semmi jelentősége nincs a dolognak, hacsak annyi nem hogy akkor is ezzel redvával voltam elfoglalva.

2022. máj. 8. 13:37
 19/23 anonim ***** válasza:
45%
Az nem lett volna szép, ha ezek után próbálkozol. Akkor már nem önzetlenül segítettél volna.
2022. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

"Az nem lett volna szép, ha ezek után próbálkozol."

Szerintem az hogy illik, és az hogy szép nem ugyanaz.

Az hogy ez esetleg kicsit kifogásolható pont nem számít, amíg azért elfogadható a történet.

Nem tettem meg, de ha megtettem volna nehogy már valami gusztustalan dolognak állítsátok be! Szóval nem értelek titeket

Mintha a világ mocska lett volna ilyen helyzetben próbálkozni

2022. máj. 9. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!