Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megőrülök valakiért. Felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök valakiért. Felejtsem el vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy nőbe... Amikor meglátom, feltöltődök energiával. Hevesen ver a szívem. Sokat gondolok rá. Próbálkoztam már nála, de zavarban volt mindig. Sajnos már 3x is elutasított, mert tudja hogy komolyabbat szeretnék tőle. De az elutasításai ellenére, ha találkozunk mindig lehajtja a fejét előttem. Nemtud közömbös lenni. Fél a szemembe nézni, de láttam a szemében azt a ragyogást amiről azt hittem, hogy nem is létezik. Tudom, hogy gáz hogy ennyi kosár után újrapróbálkozni... de akkor miért veszti el az önbizalmát ha meglát? Ha nem akar semmit tőlem, miért jön mindig zavarba? Mi zajlódik le a csaj fejében? Segítsen valaki

22/F



2019. okt. 22. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Már az első visszautasítás után el kellett volna felejtened, most még jobban látja, hogy a megszállotja vagy és ez nem jó.
2019. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem tud közömbös lenni mert tudja, hogy tetszik neked...még akkor is ha nem akar tőled semmit. Nem vagy xy számára, hanem az a pasi aki szalad utána és növeli az egóját.
2019. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert viselkedik ugy, mert tudja hogy neked tetszik, es probalja kerulni teged. Ahogy az elozo valaszolo mondta, 1. elutasitas utan abba kellett hagynod
2019. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sokat gondolsz magadról. Nem azért van szerencsétlen zavarban, mert annyira bejössz neki, hanem mert irtó kínos, hogy állandóan nyomulsz és feszélyezve érzi magát.
2019. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megeshet h bejössz neki, de ennek ellenére valami nagyon nem tetszik neki benned. Az a valami erősebb, mint a vonzalom. Felejtsd el!
2019. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyikötök foglalt, vagy tetszel neki de nem bízik meg benned, millió oka lehet nem érdemes találgatni.
2019. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát öcsém, nem akarlak elkeseríteni, de te ezeket a jeleket csak bele akarod látni a csajba. Azért van zavarban, mert kínos neki a helyzet. Szerintem jobb ha elfelejted.
2019. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszek sokat magamról. Vagy legalább is remélem. De van amikor adja alám a lovat... sokszor felhívja magára a figyelmem. Valamikor örül, valamikor nem, változó.

Rossz ember lennék?

2019. okt. 22. 22:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hülye vagyok mint a segg? Most elgondolkodtam. Nem vagyok rossz ember szerintem, mert becsületes vagyok és nem volt még bajom a törvénnyel. De feszélyes érzés nem.csak akkor lehet ha tetszik az illető? Mert ha közömbös lennék akkor átnézne rajtam... de ő inkább rám se néz. Mondjuk sok idő telt el a próbálkozások óta. De mentségemre szóljon tényleg mély érzéseim vannak a.lány iránt. Tök aranyos. Csinos, van stílusa. Hevesen ver a szívem ha meglátom. Ha közelembe van mintha megszűnne a világ. Adnék neki egy érzéki csókot abból rájönne mit érzek, bár nem dumálunk már.
2019. okt. 22. 22:42
 10/12 anonim ***** válasza:
A válasz ott van, amit leírtuk
2019. okt. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!