Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha kifizettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha kifizettem egy csaj vonatjegyét, próbálkoznom is illett volna?

Figyelt kérdés

Nyilván nem elvárás hogy próbálkozzon az ember, de ez a szitu olyan aminél adná magát a dolog.

A csajnak nem volt pénze egy rövidtávú vonatjegyre, és a kaller le akarta volna szállítani, de ott voltam én a balek. A magamnak vett jegy visszajárójából pedig kifizettem az övét is.

Én aztán (annyira leszoktam a csajozásról) nem foglalkoztam a csajjal, nem kezdtem cseverészni, a pénzt leírtam csekély veszteségnek és kész.

Mit gondoltok erről?



2022. máj. 8. 07:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Azt nem mondanám hogy illet volna, de ha tetszett a lány nyugodtan próbálkozhattál volna.


Mondjuk az a baj hogy így is úgy is jópofizott volna veled valószínűleg udvariasságból, még ha nem is tetszettél volna neki.

2022. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
jól tetted
2022. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
A lánynak illett volna megköszönnie.
2022. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

A lány természetesen megköszönte

És el is köszönt ahogy illik

2022. máj. 8. 08:30
 5/23 anonim ***** válasza:
17%
Ha bepróblkoztál volna, akkor valszeg leordította volna a fejedet hogy knak nézed.
2022. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5#

Legfeljebb ha megtapizom, akkor esetleg.

Más esetben azért ezt nehezen tudom elképzelni. És nagyon szarul is kijöhetett volna belőle

2022. máj. 8. 08:50
 7/23 Noren1989 ***** válasza:
20%
Te, ennek a történetnek màr az eleje is f@szsàg.
2022. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%
Attól függ, hogy nézel ki. Ha jókéű vagy, le is tapizhattad volna, ha csúnya, akkor meg kussolj és rá se nézz, különben zaklatod.
2022. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi az építő jellegű kritikat Noren!
2022. máj. 8. 08:56
 10/23 A kérdező kommentje:

"Ha jókéű vagy, le is tapizhattad volna, ha csúnya, akkor meg kussolj és rá se nézz, különben zaklatod."

Ebben a helyzetben ez nem ilyen egyszerű.

Ha valaki képtelen egy vonatjegyet kifizetni magának, majd valaki kifizeti helyette, akkor mindentől függetlenül erős az illem kényszere hogy kedves legyen az illetővel aki segített neki.

Gyakorlatilag ki van szolgáltatva másoknak, valamilyen szinten.

Ezt akkor nem használtam ki, de így van.

2022. máj. 8. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!