Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy tőlem fiatalabb csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tőlem fiatalabb csaj dolgozik, én még tanulok, akkor ne is próbálkozzak nála mert a nők nem tudnak felnézni így a férfira?

Figyelt kérdés

Tinderen láttam meg hogy egy távoli ismerősöm jobbra húzott, akit a suliból ismertem pár éve látásból. Én jöttem tovább mesterszakra és bár vannak diákmunkáim, illetve a nyarakat is végigdolgozom jó néhány éve már, alapvetően még tanulok és nem indult be a karrierem, mint neki. Van bennem egy ilyen (félelem talán?), hogy egy dolgozó nő sosem jönne össze egy főállásban még tanuló férfival, mert nem tud felnézni rá emiatt. Az iszonyú gyakori, hogy egyetemista csajok összejönnek maguknál 3-5-8 évvel idősebb már dolgozó sráccal, de a fordítottját szinte soha. Értem én az okát, a nőknek kell ez hogy felnézzenek a férfira minél több mindenben.


És légyszi ne írjatok párszavas ostobaságokat válaszként, hogy "te ne próbálkozz" vagy "ilyen hozzáállással ne". Tudom léteznek kivételek, de ezt egy elég közismert dolognak tartom. Nyilván nem ez az egyetlen fontos dolog a világon, sőt azt sem mondom hogy csak pénzzel lehet lenyűgözni egy nőt, stb, de ilyen párokat valahogy mégsem látok, ahol a nő már dolgozik, a férfi meg még nem.

26/F, 24/N


2020. nov. 23. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az pozitívum ha az ember tanul. Persze a preferenciák változnak, embere válogatja kinek mi a fontos. Ez hogy speciel neki mi, csak akkor derül ki ha beszélsz vele, ismerkedtek.
2020. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi veszíteni valód van pontosan azzal ha írsz a lánynak, beszélgettek, stb?

Szerinted az intelligencia és a szorgalom nem olyan dolog amire fel lehet nézni?

Azért nem látsz tanuló pasi-dolgozó lány párokat, mert az emberek általában olyannal jönnek össze, aki szintén egyetemre jár vagy szintén dolgozik. (Egyetemista-egyetemista és dolgozó-dolgozó párt láttál már?)

2020. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ne legyen már akadály. Ha jobbra húzott, nyugodtan próbálkozz.
2020. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!